Lekáreň u SV. Jozefa 1 s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50633261
DIČ: 2120419301
IČ DPH: SK2120419301
Šalgovská ul. 649/94, Mojmírovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Šalgovská ul. 649/94, Mojmírovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.11
Dátum vzniku: 13. 1. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 7. 4. 2017
Spisová značka: Sro/42298/N
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Administratívne služby; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jozef Kuruc od 13. 1. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Lekáreň u SV. Jozefa 1 s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 48 % na 729 € a tržby jej klesli o 12 % na 45,4 tis. €.

45,4 tis. €
Tržby
729 €
Zisk
186,4 tis. €
Aktíva
158,3 tis. €
Vlastné imanie
15 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −93,6 tis., 2022 0, 2023 142, 2024 1,4 tis., 2025 7292021−93,6 tis.20220202314220241,4 tis.2025729
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 145,0 tis., 2022 99,4 tis., 2023 51,2 tis., 2024 51,4 tis., 2025 45,4 tis.2021145,0 tis.202299,4 tis.202351,2 tis.202451,4 tis.202545,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 45,4 tis. € 729 €
2024 51,4 tis. € 1,4 tis. €
2023 51,2 tis. € 142 €
2022 99,4 tis. € 0 €
2021 145,0 tis. € -93,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie158,3 tis. €
  • Záväzky28,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Lekáreň u SV. Jozefa 1 s.r.o. v konkurze?

Lekáreň u SV. Jozefa 1 s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Lekáreň u SV. Jozefa 1 s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Lekáreň u SV. Jozefa 1 s.r.o. tržby 45,4 tis. €.

Je firma Lekáreň u SV. Jozefa 1 s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Lekáreň u SV. Jozefa 1 s.r.o. dosiahla zisk 729 €.

Je Lekáreň u SV. Jozefa 1 s.r.o. platiteľom DPH?

Lekáreň u SV. Jozefa 1 s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Lekáreň u SV. Jozefa 1 s.r.o. sídli?

Lekáreň u SV. Jozefa 1 s.r.o. má sídlo na adrese Šalgovská ul. 649/94, Mojmírovce, 951 15.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026