TRADE BAGS s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50632639
DIČ: 2120397686
IČ DPH: SK2120397686
Nad plážou 21, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nad plážou 21, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.72
Dátum vzniku: 14. 12. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2021
Spisová značka: Sro/30952/S
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Lenka Janeková od 14. 12. 2016
    konateľspoločník
  • Radovan Janek od 14. 12. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TRADE BAGS s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 781 % na 214,8 tis. € a tržby jej klesli o 8 % na 2,5 mil. €.

2,5 mil. €
Tržby
214,8 tis. €
Zisk
2,5 mil. €
Celkové výnosy
720,6 tis. €
Aktíva
245,7 tis. €
Vlastné imanie
66 %
Celková zadlženosť
39,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 51,8 tis., 2022 213,8 tis., 2023 132,2 tis., 2024 24,4 tis., 2025 214,8 tis.202151,8 tis.2022213,8 tis.2023132,2 tis.202424,4 tis.2025214,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,5 mil., 2022 2,6 mil., 2023 2,6 mil., 2024 2,7 mil., 2025 2,5 mil.20211,5 mil.20222,6 mil.20232,6 mil.20242,7 mil.20252,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,5 mil. € 214,8 tis. €
2024 2,7 mil. € 24,4 tis. €
2023 2,6 mil. € 132,2 tis. €
2022 2,6 mil. € 213,8 tis. €
2021 1,5 mil. € 51,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok96,0 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky123,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky4,3 tis. €
  • Finančné účty445,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie51,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov24,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie214,8 tis. €
  • Rezervy15,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky764 €
  • Krátkodobé záväzky459,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TRADE BAGS s. r. o. v konkurze?

TRADE BAGS s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TRADE BAGS s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TRADE BAGS s. r. o. tržby 2,5 mil. €.

Je firma TRADE BAGS s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TRADE BAGS s. r. o. dosiahla zisk 214,8 tis. €.

Je TRADE BAGS s. r. o. platiteľom DPH?

TRADE BAGS s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TRADE BAGS s. r. o. sídli?

TRADE BAGS s. r. o. má sídlo na adrese Nad plážou 21, Banská Bystrica, 974 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026