Clus cars s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50619578
DIČ: 2120395299
IČ DPH: SK2120395299
Klížske Hradište 185, Veľký Klíž

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Klížske Hradište 185, Veľký Klíž Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 8. 12. 2016
Základné imanie: 9,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 1. 2017
Spisová značka: Sro/33967/R
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Prenájom hnuteľných vecí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Michal Mihaleje od 6. 4. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Clus cars s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 761 % na 7,8 tis. € a tržby jej narástli o 29 % na 118,7 tis. €.

118,7 tis. €
Tržby
7,8 tis. €
Zisk
103,6 tis. €
Aktíva
49,3 tis. €
Vlastné imanie
52 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −910, 2022 1,6 tis., 2023 13,4 tis., 2024 901, 2025 7,8 tis.2021−91020221,6 tis.202313,4 tis.202490120257,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 80,9 tis., 2022 77,0 tis., 2023 86,3 tis., 2024 91,8 tis., 2025 118,7 tis.202180,9 tis.202277,0 tis.202386,3 tis.202491,8 tis.2025118,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 118,7 tis. € 7,8 tis. €
2024 91,8 tis. € 901 €
2023 86,3 tis. € 13,4 tis. €
2022 77,0 tis. € 1,6 tis. €
2021 80,9 tis. € -910 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie49,3 tis. €
  • Záväzky54,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Clus cars s. r. o. v konkurze?

Clus cars s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Clus cars s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Clus cars s. r. o. tržby 118,7 tis. €.

Je firma Clus cars s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Clus cars s. r. o. dosiahla zisk 7,8 tis. €.

Je Clus cars s. r. o. platiteľom DPH?

Clus cars s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Clus cars s. r. o. sídli?

Clus cars s. r. o. má sídlo na adrese Klížske Hradište 185, Veľký Klíž, 958 45.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026