S PROMOTION SK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50615742
DIČ: 2120404341
IČ DPH: SK2120404341
Kopčianska 10, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kopčianska 10, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 1. 1. 2017
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2018
Spisová značka: Sro/115972/B
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Stanislav Janech od 1. 1. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť S PROMOTION SK s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 14 % na 338,4 tis. € a tržby jej narástli o 6 % na 2,1 mil. €.

2,1 mil. €
Tržby
338,4 tis. €
Zisk
2,1 mil. €
Celkové výnosy
1,8 mil. €
Aktíva
1,6 mil. €
Vlastné imanie
12 %
Celková zadlženosť
23,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 148,1 tis., 2022 190,7 tis., 2023 231,0 tis., 2024 395,5 tis., 2025 338,4 tis.2021148,1 tis.2022190,7 tis.2023231,0 tis.2024395,5 tis.2025338,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 836,0 tis., 2022 1,0 mil., 2023 1,2 mil., 2024 2,0 mil., 2025 2,1 mil.2021836,0 tis.20221,0 mil.20231,2 mil.20242,0 mil.20252,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,1 mil. € 338,4 tis. €
2024 2,0 mil. € 395,5 tis. €
2023 1,2 mil. € 231,0 tis. €
2022 1,0 mil. € 190,7 tis. €
2021 836,0 tis. € 148,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky1,4 mil. €
  • Finančné účty420,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku3,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,3 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie338,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky207,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma S PROMOTION SK s.r.o. v konkurze?

S PROMOTION SK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma S PROMOTION SK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala S PROMOTION SK s.r.o. tržby 2,1 mil. €.

Je firma S PROMOTION SK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 S PROMOTION SK s.r.o. dosiahla zisk 338,4 tis. €.

Je S PROMOTION SK s.r.o. platiteľom DPH?

S PROMOTION SK s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma S PROMOTION SK s.r.o. sídli?

S PROMOTION SK s.r.o. má sídlo na adrese Kopčianska 10, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026