Minebea Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50600737
DIČ: 2120390371
IČ DPH: SK2120390371
K letisku 1637, Košice - mestská časť Barca

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: K letisku 1637, Košice - mestská časť Barca Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba elektrických zariadení 27.11
Dátum vzniku: 24. 11. 2016
Základné imanie: 85,0 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2017
Spisová značka: Sro/40279/V
Predmet podnikania (výber): výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov; výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu; výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jörg Hoffmann od 24. 11. 2016
    konateľ
  • Tomoyuki Saito od 24. 11. 2016
    konateľ
  • MinebeaMitsumi Inc. od 5. 11. 2021
    spoločník
  • Dr. Vladimír Popov od 7. 12. 2023
    prokurista
  • Ing. Peter Kretovič od 28. 4. 2023
    prokurista
  • Radoslav Pastorák od 24. 11. 2016
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2026

Spoločnosť Minebea Slovakia s.r.o. v roku 2026 sa dostala zo straty do zisku 5,4 mil. € a tržby jej narástli o 10 % na 158,6 mil. €.

158,6 mil. €
Tržby
5,4 mil. €
Zisk
159,9 mil. €
Celkové výnosy
122,6 mil. €
Aktíva
66,9 mil. €
Vlastné imanie
45 %
Celková zadlženosť
23,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 −3,2 mil., 2023 −2,3 mil., 2024 −2,3 mil., 2025 −585,5 tis., 2026 5,4 mil.2022−3,2 mil.2023−2,3 mil.2024−2,3 mil.2025−585,5 tis.20265,4 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 68,6 mil., 2023 80,9 mil., 2024 127,4 mil., 2025 144,5 mil., 2026 158,6 mil.202268,6 mil.202380,9 mil.2024127,4 mil.2025144,5 mil.2026158,6 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2025 147,5 mil., 2026 159,9 mil.2022–2023–2024–2025147,5 mil.2026159,9 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2025 683,8 tis., 2026 421,4 tis.2022–2023–2024–2025683,8 tis.2026421,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2026 158,6 mil. € 5,4 mil. €
2025 144,5 mil. € -585,5 tis. €
2024 127,4 mil. € -2,3 mil. €
2023 80,9 mil. € -2,3 mil. €
2022 68,6 mil. € -3,2 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2026

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok405,8 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok58,4 mil. €
  • Zásoby23,9 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky39,7 mil. €
  • Finančné účty3,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie131,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie85,0 mil. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-23,5 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie5,4 mil. €
  • Rezervy1,3 mil. €
  • Dlhodobé záväzky2,6 mil. €
  • Krátkodobé záväzky42,5 mil. €
  • Časové rozlíšenie9,3 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Minebea Slovakia s.r.o. v konkurze?

Minebea Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Minebea Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 mala Minebea Slovakia s.r.o. tržby 158,6 mil. €.

Je firma Minebea Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 Minebea Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 5,4 mil. €.

Je Minebea Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

Minebea Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Minebea Slovakia s.r.o. sídli?

Minebea Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese K letisku 1637, Košice - mestská časť Barca, 040 17.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026