DREVEX - Tomanovics Juraj, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50592017
DIČ: 2120400194
IČ DPH: SK2120400194
Topoľová 1634/3, Dunajská Streda

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Topoľová 1634/3, Dunajská Streda Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 29. 11. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 9. 2017
Spisová značka: Sro/47635/T
Predmet podnikania (výber): Osobná cestná doprava; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Juraj Tomanovics od 30. 8. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť DREVEX - Tomanovics Juraj, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 57 % na 2,7 tis. € a tržby jej narástli o 155 % na 795,1 tis. €.

795,1 tis. €
Tržby
2,7 tis. €
Zisk
840,4 tis. €
Celkové výnosy
650,6 tis. €
Aktíva
-82,1 tis. €
Vlastné imanie
113 %
Celková zadlženosť
26,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −32,7 tis., 2022 −32,3 tis., 2023 566, 2024 6,4 tis., 2025 2,7 tis.2021−32,7 tis.2022−32,3 tis.202356620246,4 tis.20252,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 147,2 tis., 2022 227,2 tis., 2023 250,1 tis., 2024 311,9 tis., 2025 795,1 tis.2021147,2 tis.2022227,2 tis.2023250,1 tis.2024311,9 tis.2025795,1 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 147,2 tis., 2022 243,2 tis., 2023 250,3 tis., 2024 319,2 tis., 2025 840,4 tis.2021147,2 tis.2022243,2 tis.2023250,3 tis.2024319,2 tis.2025840,4 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 0, 2022 0, 2023 0, 2024 0, 2025 3,8 tis.2021020220202302024020253,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 795,1 tis. € 2,7 tis. €
2024 311,9 tis. € 6,4 tis. €
2023 250,1 tis. € 566 €
2022 227,2 tis. € -32,3 tis. €
2021 147,2 tis. € -32,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok261,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky326,4 tis. €
  • Finančné účty62,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku912 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-90,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,7 tis. €
  • Rezervy7,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky684,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma DREVEX - Tomanovics Juraj, s.r.o. v konkurze?

DREVEX - Tomanovics Juraj, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma DREVEX - Tomanovics Juraj, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala DREVEX - Tomanovics Juraj, s.r.o. tržby 795,1 tis. €.

Je firma DREVEX - Tomanovics Juraj, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 DREVEX - Tomanovics Juraj, s.r.o. dosiahla zisk 2,7 tis. €.

Je DREVEX - Tomanovics Juraj, s.r.o. platiteľom DPH?

DREVEX - Tomanovics Juraj, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma DREVEX - Tomanovics Juraj, s.r.o. sídli?

DREVEX - Tomanovics Juraj, s.r.o. má sídlo na adrese Topoľová 1634/3, Dunajská Streda, 929 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026