P3 Žilina 2 s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50591291
DIČ: 2120393704
IČ DPH: SK2120393704
Námestie Mateja Korvína 1, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Námestie Mateja Korvína 1, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 12. 11. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 4. 2017
Spisová značka: Sro/115328/B
Predmet podnikania (výber): prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Gabriela Sujová-Pumľová od 18. 12. 2025
    konateľ
  • Katie Schoultz od 11. 11. 2025
    konateľ
  • Peter Jánoši od 11. 11. 2025
    konateľ
  • Thilo Kusch od 11. 11. 2025
    konateľ
  • P3 Czech HoldCo a.s. od 13. 11. 2025
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť P3 Žilina 2 s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 53 % na 93,5 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 502,6 tis. €.

502,6 tis. €
Tržby
93,5 tis. €
Zisk
502,6 tis. €
Celkové výnosy
4,1 mil. €
Aktíva
629,9 tis. €
Vlastné imanie
85 %
Celková zadlženosť
84,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 129,1 tis., 2022 125,3 tis., 2023 164,1 tis., 2024 197,2 tis., 2025 93,5 tis.2021129,1 tis.2022125,3 tis.2023164,1 tis.2024197,2 tis.202593,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 442,8 tis., 2022 411,9 tis., 2023 468,7 tis., 2024 493,7 tis., 2025 502,6 tis.2021442,8 tis.2022411,9 tis.2023468,7 tis.2024493,7 tis.2025502,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 502,6 tis. € 93,5 tis. €
2024 493,7 tis. € 197,2 tis. €
2023 468,7 tis. € 164,1 tis. €
2022 411,9 tis. € 125,3 tis. €
2021 442,8 tis. € 129,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok3,8 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky58,0 tis. €
  • Finančné účty195,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy523,0 tis. €
  • Fondy zo zisku8,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie93,5 tis. €
  • Rezervy9,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky3,4 mil. €
  • Krátkodobé záväzky12,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie39,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma P3 Žilina 2 s. r. o. v konkurze?

P3 Žilina 2 s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma P3 Žilina 2 s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala P3 Žilina 2 s. r. o. tržby 502,6 tis. €.

Je firma P3 Žilina 2 s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 P3 Žilina 2 s. r. o. dosiahla zisk 93,5 tis. €.

Je P3 Žilina 2 s. r. o. platiteľom DPH?

P3 Žilina 2 s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma P3 Žilina 2 s. r. o. sídli?

P3 Žilina 2 s. r. o. má sídlo na adrese Námestie Mateja Korvína 1, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026