AUTOŠKOLA HORVÁTH 1, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50586271
DIČ: 2120399556
IČ DPH: SK2120399556
Sv. Štefana 81, Štúrovo

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Sv. Štefana 81, Štúrovo Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 24. 11. 2016
Základné imanie: 6,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2021
Spisová značka: Sro/42026/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; prevádzkovanie autoškoly - dopravná výchova obyvateľstva - doškoľovacie kurzy držiteľov vodičských oprávnení (doškoľo… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Anastázia Horváthová od 24. 11. 2016
    konateľspoločník
  • Ing. Matej Horváth od 24. 11. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť AUTOŠKOLA HORVÁTH 1, s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 81,0 tis. € a tržby jej narástli na 389,9 tis. €.

389,9 tis. €
Tržby
81,0 tis. €
Zisk
402,6 tis. €
Celkové výnosy
286,2 tis. €
Aktíva
256,6 tis. €
Vlastné imanie
10 %
Celková zadlženosť
42,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 23,1 tis., 2022 357,6 tis., 2023 58,0 tis., 2024 −2,3 tis., 2025 81,0 tis.202123,1 tis.2022357,6 tis.202358,0 tis.2024−2,3 tis.202581,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 116,5 tis., 2022 543,3 tis., 2023 393,8 tis., 2024 168, 2025 389,9 tis.2021116,5 tis.2022543,3 tis.2023393,8 tis.20241682025389,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 389,9 tis. € 81,0 tis. €
2024 168 € -2,3 tis. €
2023 393,8 tis. € 58,0 tis. €
2022 543,3 tis. € 357,6 tis. €
2021 116,5 tis. € 23,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok191,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky24,5 tis. €
  • Finančné účty70,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,0 tis. €
  • Fondy zo zisku7,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov161,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie81,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky312 €
  • Krátkodobé záväzky29,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma AUTOŠKOLA HORVÁTH 1, s. r. o. v konkurze?

AUTOŠKOLA HORVÁTH 1, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma AUTOŠKOLA HORVÁTH 1, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala AUTOŠKOLA HORVÁTH 1, s. r. o. tržby 389,9 tis. €.

Je firma AUTOŠKOLA HORVÁTH 1, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 AUTOŠKOLA HORVÁTH 1, s. r. o. dosiahla zisk 81,0 tis. €.

Je AUTOŠKOLA HORVÁTH 1, s. r. o. platiteľom DPH?

AUTOŠKOLA HORVÁTH 1, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma AUTOŠKOLA HORVÁTH 1, s. r. o. sídli?

AUTOŠKOLA HORVÁTH 1, s. r. o. má sídlo na adrese Sv. Štefana 81, Štúrovo, 943 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026