Dental-AM s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50579614
DIČ: 2120379228
Nová 516, Veľké Leváre

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nová 516, Veľké Leváre Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 8. 11. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/115190/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloocbhod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MDDr. Andrea Jurkovičová od 8. 11. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Dental-AM s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 3 % na 39,8 tis. € a tržby jej klesli o 11 % na 175,4 tis. €.

175,4 tis. €
Tržby
39,8 tis. €
Zisk
179,8 tis. €
Celkové výnosy
307,2 tis. €
Aktíva
304,4 tis. €
Vlastné imanie
1 %
Celková zadlženosť
61,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 47,7 tis., 2022 52,0 tis., 2023 48,3 tis., 2024 38,8 tis., 2025 39,8 tis.202147,7 tis.202252,0 tis.202348,3 tis.202438,8 tis.202539,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 177,2 tis., 2022 179,2 tis., 2023 201,3 tis., 2024 197,7 tis., 2025 175,4 tis.2021177,2 tis.2022179,2 tis.2023201,3 tis.2024197,7 tis.2025175,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 175,4 tis. € 39,8 tis. €
2024 197,7 tis. € 38,8 tis. €
2023 201,3 tis. € 48,3 tis. €
2022 179,2 tis. € 52,0 tis. €
2021 177,2 tis. € 47,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok36,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky15,3 tis. €
  • Finančné účty255,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov259,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie39,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky2,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Dental-AM s.r.o. v konkurze?

Dental-AM s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Dental-AM s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Dental-AM s.r.o. tržby 175,4 tis. €.

Je firma Dental-AM s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Dental-AM s.r.o. dosiahla zisk 39,8 tis. €.

Kde firma Dental-AM s.r.o. sídli?

Dental-AM s.r.o. má sídlo na adrese Nová 516, Veľké Leváre, 908 73.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026