ONYX3 Holding s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50578774
DIČ: 2120385553
IČ DPH: SK2120385553
Námestie slobody 2122/22, Nové Mesto nad Váhom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Námestie slobody 2122/22, Nové Mesto nad Váhom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 5. 11. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 12. 8. 2024
Spisová značka: Sro/33817/R
Predmet podnikania (výber): Administratívne služby; Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom; Prenájom hnuteľných vecí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Branislav Pavlovič od 5. 11. 2016
    konateľ
  • Ing. Kamil Pavlovič od 5. 11. 2016
    konateľ
  • BKP Corporation a. s. od 16. 12. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ONYX3 Holding s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 96 % na 87,2 tis. € a tržby jej narástli na 1,2 mil. €.

1,2 mil. €
Tržby
87,2 tis. €
Zisk
1,3 mil. €
Celkové výnosy
5,4 mil. €
Aktíva
351,1 tis. €
Vlastné imanie
93 %
Celková zadlženosť
81,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,2 tis., 2022 2,7 tis., 2023 28,3 tis., 2024 44,6 tis., 2025 87,2 tis.20211,2 tis.20222,7 tis.202328,3 tis.202444,6 tis.202587,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,5 tis., 2022 5,0 tis., 2023 39,6 tis., 2024 76,5 tis., 2025 1,2 mil.20211,5 tis.20225,0 tis.202339,6 tis.202476,5 tis.20251,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,2 mil. € 87,2 tis. €
2024 76,5 tis. € 44,6 tis. €
2023 39,6 tis. € 28,3 tis. €
2022 5,0 tis. € 2,7 tis. €
2021 1,5 tis. € 1,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok3,9 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok1,3 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky114,3 tis. €
  • Finančné účty28,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov258,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie87,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky4,8 mil. €
  • Krátkodobé záväzky158,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ONYX3 Holding s.r.o. v konkurze?

ONYX3 Holding s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ONYX3 Holding s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ONYX3 Holding s.r.o. tržby 1,2 mil. €.

Je firma ONYX3 Holding s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ONYX3 Holding s.r.o. dosiahla zisk 87,2 tis. €.

Je ONYX3 Holding s.r.o. platiteľom DPH?

ONYX3 Holding s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ONYX3 Holding s.r.o. sídli?

ONYX3 Holding s.r.o. má sídlo na adrese Námestie slobody 2122/22, Nové Mesto nad Váhom, 915 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026