Vitamín ORAVA, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50567063
DIČ: 2120378986
IČ DPH: SK2120378986
Hlavná 1230, Rabča

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hlavná 1230, Rabča Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.29
Dátum vzniku: 8. 11. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 12. 2016
Spisová značka: Sro/66614/L
Predmet podnikania (výber): poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve; výroba obuvi a komponentov obuvi s výnimkou ortopedickej obuvi; opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Eva Slovíková od 8. 11. 2016
    konateľspoločník
  • Ivan Slovík od 8. 11. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Vitamín ORAVA, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 52,0 tis. € a tržby jej narástli o 16 % na 4,6 mil. €.

4,6 mil. €
Tržby
52,0 tis. €
Strata
4,6 mil. €
Celkové výnosy
1,9 mil. €
Aktíva
199,2 tis. €
Vlastné imanie
89 %
Celková zadlženosť
9,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −99,9 tis., 2022 3,5 tis., 2023 25,5 tis., 2024 22,2 tis., 2025 −52,0 tis.2021−99,9 tis.20223,5 tis.202325,5 tis.202422,2 tis.2025−52,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,9 mil., 2022 2,4 mil., 2023 3,8 mil., 2024 3,9 mil., 2025 4,6 mil.20211,9 mil.20222,4 mil.20233,8 mil.20243,9 mil.20254,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 4,6 mil. € -52,0 tis. €
2024 3,9 mil. € 22,2 tis. €
2023 3,8 mil. € 25,5 tis. €
2022 2,4 mil. € 3,5 tis. €
2021 1,9 mil. € -99,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok473,5 tis. €
  • Zásoby1,3 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky7,8 tis. €
  • Finančné účty79,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie552,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-301,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-52,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky6,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,6 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Vitamín ORAVA, s.r.o. v konkurze?

Vitamín ORAVA, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Vitamín ORAVA, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Vitamín ORAVA, s.r.o. tržby 4,6 mil. €.

Je firma Vitamín ORAVA, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Vitamín ORAVA, s.r.o. vykázala stratu 52,0 tis. €.

Je Vitamín ORAVA, s.r.o. platiteľom DPH?

Vitamín ORAVA, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Vitamín ORAVA, s.r.o. sídli?

Vitamín ORAVA, s.r.o. má sídlo na adrese Hlavná 1230, Rabča, 029 44.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026