Účtovníctvo Gálová s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50563599
DIČ: 2120378216
IČ DPH: SK2120378216
Vinohrady nad Váhom 714, Vinohrady nad Váhom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vinohrady nad Váhom 714, Vinohrady nad Váhom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 3. 11. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2024
Spisová značka: Sro/38650/T
Predmet podnikania (výber): Čistiace a upratovacie služby; Vedenie účtovníctva; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bc. Zlatica Gálová od 3. 11. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Účtovníctvo Gálová s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 65 % na 1,9 tis. € a tržby jej narástli o 6 % na 63,4 tis. €.

63,4 tis. €
Tržby
1,9 tis. €
Zisk
86,2 tis. €
Aktíva
53,1 tis. €
Vlastné imanie
38 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,7 tis., 2022 5,1 tis., 2023 9,0 tis., 2024 5,5 tis., 2025 1,9 tis.20211,7 tis.20225,1 tis.20239,0 tis.20245,5 tis.20251,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 30,2 tis., 2022 41,2 tis., 2023 48,9 tis., 2024 59,6 tis., 2025 63,4 tis.202130,2 tis.202241,2 tis.202348,9 tis.202459,6 tis.202563,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 63,4 tis. € 1,9 tis. €
2024 59,6 tis. € 5,5 tis. €
2023 48,9 tis. € 9,0 tis. €
2022 41,2 tis. € 5,1 tis. €
2021 30,2 tis. € 1,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie53,1 tis. €
  • Záväzky33,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Účtovníctvo Gálová s.r.o. v konkurze?

Účtovníctvo Gálová s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Účtovníctvo Gálová s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Účtovníctvo Gálová s.r.o. tržby 63,4 tis. €.

Je firma Účtovníctvo Gálová s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Účtovníctvo Gálová s.r.o. dosiahla zisk 1,9 tis. €.

Je Účtovníctvo Gálová s.r.o. platiteľom DPH?

Účtovníctvo Gálová s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Účtovníctvo Gálová s.r.o. sídli?

Účtovníctvo Gálová s.r.o. má sídlo na adrese Vinohrady nad Váhom 714, Vinohrady nad Váhom, 925 55.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026