Peter Laurenčík - ťažobná činnosť, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50563301
DIČ: 2120368459
IČ DPH: SK2120368459
Muráň 145, Muráň

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Muráň 145, Muráň Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Lesníctvo a ťažba dreva 02.40
Dátum vzniku: 25. 10. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 22. 12. 2016
Spisová značka: Sro/30685/S
Predmet podnikania (výber): Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve; Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva; Výroba jednoduchých výrobkov z kovu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Laurenčík od 25. 10. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Peter Laurenčík - ťažobná činnosť, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 129 % na 18,1 tis. € a tržby jej narástli o 65 % na 581,9 tis. €.

581,9 tis. €
Tržby
18,1 tis. €
Zisk
581,9 tis. €
Celkové výnosy
254,4 tis. €
Aktíva
128,9 tis. €
Vlastné imanie
49 %
Celková zadlženosť
12,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,1 tis., 2022 11,1 tis., 2023 23,0 tis., 2024 7,9 tis., 2025 18,1 tis.20214,1 tis.202211,1 tis.202323,0 tis.20247,9 tis.202518,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 563,9 tis., 2022 525,5 tis., 2023 476,6 tis., 2024 352,5 tis., 2025 581,9 tis.2021563,9 tis.2022525,5 tis.2023476,6 tis.2024352,5 tis.2025581,9 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2023 482,7 tis., 2024 352,5 tis., 2025 581,9 tis.2021–2022–2023482,7 tis.2024352,5 tis.2025581,9 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2023 6,1 tis., 2024 2,1 tis., 2025 4,8 tis.2021–2022–20236,1 tis.20242,1 tis.20254,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 581,9 tis. € 18,1 tis. €
2024 352,5 tis. € 7,9 tis. €
2023 476,6 tis. € 23,0 tis. €
2022 525,5 tis. € 11,1 tis. €
2021 563,9 tis. € 4,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie128,9 tis. €
  • Záväzky125,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Peter Laurenčík - ťažobná činnosť, s.r.o. v konkurze?

Peter Laurenčík - ťažobná činnosť, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Peter Laurenčík - ťažobná činnosť, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Peter Laurenčík - ťažobná činnosť, s.r.o. tržby 581,9 tis. €.

Je firma Peter Laurenčík - ťažobná činnosť, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Peter Laurenčík - ťažobná činnosť, s.r.o. dosiahla zisk 18,1 tis. €.

Je Peter Laurenčík - ťažobná činnosť, s.r.o. platiteľom DPH?

Peter Laurenčík - ťažobná činnosť, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Peter Laurenčík - ťažobná činnosť, s.r.o. sídli?

Peter Laurenčík - ťažobná činnosť, s.r.o. má sídlo na adrese Muráň 145, Muráň, 049 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026