ru3ch initiative s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50559851
DIČ: 2120371583
IČ DPH: SK2120371583
Wuppertálska 1382/49, Košice - mestská časť Sídlisko KVP

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Wuppertálska 1382/49, Košice - mestská časť Sídlisko KVP Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.02
Dátum vzniku: 21. 10. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 22. 12. 2016
Spisová značka: Sro/40111/V
Predmet podnikania (výber): Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti; Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Martin Rutrich od 21. 10. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ru3ch initiative s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 20 % na 31,2 tis. € a tržby jej narástli o 12 % na 129,2 tis. €.

129,2 tis. €
Tržby
31,2 tis. €
Zisk
169,3 tis. €
Aktíva
165,2 tis. €
Vlastné imanie
2 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 16,7 tis., 2022 35,4 tis., 2023 33,1 tis., 2024 26,0 tis., 2025 31,2 tis.202116,7 tis.202235,4 tis.202333,1 tis.202426,0 tis.202531,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 86,0 tis., 2022 112,4 tis., 2023 115,0 tis., 2024 115,9 tis., 2025 129,2 tis.202186,0 tis.2022112,4 tis.2023115,0 tis.2024115,9 tis.2025129,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 129,2 tis. € 31,2 tis. €
2024 115,9 tis. € 26,0 tis. €
2023 115,0 tis. € 33,1 tis. €
2022 112,4 tis. € 35,4 tis. €
2021 86,0 tis. € 16,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie165,2 tis. €
  • Záväzky4,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ru3ch initiative s.r.o. v konkurze?

ru3ch initiative s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ru3ch initiative s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ru3ch initiative s.r.o. tržby 129,2 tis. €.

Je firma ru3ch initiative s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ru3ch initiative s.r.o. dosiahla zisk 31,2 tis. €.

Je ru3ch initiative s.r.o. platiteľom DPH?

ru3ch initiative s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ru3ch initiative s.r.o. sídli?

ru3ch initiative s.r.o. má sídlo na adrese Wuppertálska 1382/49, Košice - mestská časť Sídlisko KVP, 040 23.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026