MAGYARICS - STAV s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50557327
DIČ: 2120380493
IČ DPH: SK2120380493
Kodályova 1558/13, Dunajská Streda

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kodályova 1558/13, Dunajská Streda Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.12
Dátum vzniku: 27. 10. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2019
Spisová značka: Sro/38610/T
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Prípravné práce k realizácii stavby; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Erik Magyarics od 5. 11. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MAGYARICS - STAV s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 2,1 tis. € a tržby jej narástli o 72 % na 49,9 tis. €.

49,9 tis. €
Tržby
2,1 tis. €
Zisk
75,8 tis. €
Celkové výnosy
260,3 tis. €
Aktíva
121,4 tis. €
Vlastné imanie
53 %
Celková zadlženosť
41,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,5 tis., 2022 9,5 tis., 2023 9,2 tis., 2024 −20,9 tis., 2025 2,1 tis.20216,5 tis.20229,5 tis.20239,2 tis.2024−20,9 tis.20252,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 39,8 tis., 2022 141,4 tis., 2023 24,7 tis., 2024 29,0 tis., 2025 49,9 tis.202139,8 tis.2022141,4 tis.202324,7 tis.202429,0 tis.202549,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 49,9 tis. € 2,1 tis. €
2024 29,0 tis. € -20,9 tis. €
2023 24,7 tis. € 9,2 tis. €
2022 141,4 tis. € 9,5 tis. €
2021 39,8 tis. € 6,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok117,3 tis. €
  • Zásoby135,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky3,8 tis. €
  • Finančné účty3,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy150,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-36,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky138,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MAGYARICS - STAV s.r.o. v konkurze?

MAGYARICS - STAV s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MAGYARICS - STAV s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MAGYARICS - STAV s.r.o. tržby 49,9 tis. €.

Je firma MAGYARICS - STAV s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MAGYARICS - STAV s.r.o. dosiahla zisk 2,1 tis. €.

Je MAGYARICS - STAV s.r.o. platiteľom DPH?

MAGYARICS - STAV s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MAGYARICS - STAV s.r.o. sídli?

MAGYARICS - STAV s.r.o. má sídlo na adrese Kodályova 1558/13, Dunajská Streda, 929 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026