Medical and information technology s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50550144
DIČ: 2120382572
Boženy Němcovej 8, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Boženy Němcovej 8, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.02
Dátum vzniku: 18. 10. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/114778/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov.; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu. …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jevgenijs Lasis od 23. 5. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2021

Spoločnosť Medical and information technology s. r. o. v roku 2021 znížila zisk o 84 % na 143 € a tržby jej narástli o 636 % na 4,8 tis. €.

4,8 tis. €
Tržby
143 €
Zisk
11,3 tis. €
Aktíva
11,2 tis. €
Vlastné imanie
0 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2017 1,3 tis., 2018 2,5 tis., 2019 1,5 tis., 2020 875, 2021 14320171,3 tis.20182,5 tis.20191,5 tis.20208752021143
Tržby (€)
Tržby (€): 2017 58,7 tis., 2018 12,6 tis., 2019 19,8 tis., 2020 657, 2021 4,8 tis.201758,7 tis.201812,6 tis.201919,8 tis.202065720214,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2021 4,8 tis. € 143 €
2020 657 € 875 €
2019 19,8 tis. € 1,5 tis. €
2018 12,6 tis. € 2,5 tis. €
2017 58,7 tis. € 1,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2021

Pasíva

  • Vlastné imanie11,2 tis. €
  • Záväzky25 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Medical and information technology s. r. o. v konkurze?

Medical and information technology s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Medical and information technology s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2021 mala Medical and information technology s. r. o. tržby 4,8 tis. €.

Je firma Medical and information technology s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2021 Medical and information technology s. r. o. dosiahla zisk 143 €.

Kde firma Medical and information technology s. r. o. sídli?

Medical and information technology s. r. o. má sídlo na adrese Boženy Němcovej 8, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026