Fasion word 1 s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50541706
DIČ: 2120363520
Kukučínova 22, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kukučínova 22, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.12
Dátum vzniku: 13. 10. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/51911/S
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Prípravné práce k realizácii stavby; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • KS AMBITION GROUP LTD od 7. 3. 2025
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť Fasion word 1 s. r. o. v roku 2024 znížila zisk o 13 % na 3,5 tis. € a tržby jej klesli o 13 % na 180,0 tis. €.

180,0 tis. €
Tržby
3,5 tis. €
Zisk
19,4 tis. €
Aktíva
18,4 tis. €
Vlastné imanie
5 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 16, 2021 190, 2022 1,9 tis., 2023 4,0 tis., 2024 3,5 tis.202016202119020221,9 tis.20234,0 tis.20243,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 86,1 tis., 2021 145,8 tis., 2022 174,7 tis., 2023 206,9 tis., 2024 180,0 tis.202086,1 tis.2021145,8 tis.2022174,7 tis.2023206,9 tis.2024180,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 180,0 tis. € 3,5 tis. €
2023 206,9 tis. € 4,0 tis. €
2022 174,7 tis. € 1,9 tis. €
2021 145,8 tis. € 190 €
2020 86,1 tis. € 16 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie18,4 tis. €
  • Záväzky960 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Fasion word 1 s. r. o. v konkurze?

Fasion word 1 s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Fasion word 1 s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala Fasion word 1 s. r. o. tržby 180,0 tis. €.

Je firma Fasion word 1 s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 Fasion word 1 s. r. o. dosiahla zisk 3,5 tis. €.

Kde firma Fasion word 1 s. r. o. sídli?

Fasion word 1 s. r. o. má sídlo na adrese Kukučínova 22, Banská Bystrica, 974 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026