REKONDÍCIA SK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50538705
DIČ: 2120368569
IČ DPH: SK2120368569
SNP 113, Bošany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: SNP 113, Bošany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 18. 10. 2016
Základné imanie: 30,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 2. 2017
Spisová značka: Sro/33745/R
Predmet podnikania (výber): Pokrývačstvo; Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom; Prenájom hnuteľných vecí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ján Ryban od 25. 10. 2017
    konateľspoločník
  • Martin Miškeje od 18. 10. 2016
    konateľspoločník
  • Miloš Miškeje od 18. 10. 2016
    konateľspoločník
  • MUDr. Andrej Miškeje od 17. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť REKONDÍCIA SK s.r.o. v roku 2025 znížila stratu o 85 % na 24,8 tis. € a tržby jej klesli o 20 % na 532,4 tis. €.

532,4 tis. €
Tržby
24,8 tis. €
Strata
537,6 tis. €
Celkové výnosy
2,2 mil. €
Aktíva
64,2 tis. €
Vlastné imanie
97 %
Celková zadlženosť
25,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 19,2 tis., 2022 46,2 tis., 2023 5,0 tis., 2024 −163,8 tis., 2025 −24,8 tis.202119,2 tis.202246,2 tis.20235,0 tis.2024−163,8 tis.2025−24,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,6 mil., 2022 1,1 mil., 2023 1,4 mil., 2024 665,1 tis., 2025 532,4 tis.20211,6 mil.20221,1 mil.20231,4 mil.2024665,1 tis.2025532,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 532,4 tis. € -24,8 tis. €
2024 665,1 tis. € -163,8 tis. €
2023 1,4 mil. € 5,0 tis. €
2022 1,1 mil. € 46,2 tis. €
2021 1,6 mil. € 19,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok3,1 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok799,8 tis. €
  • Zásoby1,2 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky6,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky176,7 tis. €
  • Finančné účty4,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie30,0 tis. €
  • Kapitálové fondy25,0 tis. €
  • Fondy zo zisku3,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov31,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-24,8 tis. €
  • Rezervy100,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,2 mil. €
  • Krátkodobé záväzky266,6 tis. €
  • Bankové úvery593,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma REKONDÍCIA SK s.r.o. v konkurze?

REKONDÍCIA SK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma REKONDÍCIA SK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala REKONDÍCIA SK s.r.o. tržby 532,4 tis. €.

Je firma REKONDÍCIA SK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 REKONDÍCIA SK s.r.o. vykázala stratu 24,8 tis. €.

Je REKONDÍCIA SK s.r.o. platiteľom DPH?

REKONDÍCIA SK s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma REKONDÍCIA SK s.r.o. sídli?

REKONDÍCIA SK s.r.o. má sídlo na adrese SNP 113, Bošany, 956 18.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026