Farma ASIRI s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50538454
DIČ: 2120373090
IČ DPH: SK2120373090
Močiar 570/30, Rimavské Janovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Močiar 570/30, Rimavské Janovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba odevov 14.20
Dátum vzniku: 25. 10. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2016
Spisová značka: Sro/30691/S
Predmet podnikania (výber): poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracova…; poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Csaba Lehocký od 25. 10. 2016
    konateľ
  • Cyntia Lehocká od 6. 11. 2024
    konateľ
  • Richard Lehocký od 6. 11. 2024
    konateľ
  • ISIR s.r.o. od 19. 11. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Farma ASIRI s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 9,9 tis. € a tržby jej klesli o 75 % na 146,7 tis. €.

146,7 tis. €
Tržby
9,9 tis. €
Strata
471,4 tis. €
Celkové výnosy
863,4 tis. €
Aktíva
702,1 tis. €
Vlastné imanie
19 %
Celková zadlženosť
−99,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 35,2 tis., 2022 53,3 tis., 2023 46,5 tis., 2024 10,8 tis., 2025 −9,9 tis.202135,2 tis.202253,3 tis.202346,5 tis.202410,8 tis.2025−9,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 463,5 tis., 2022 387,9 tis., 2023 668,4 tis., 2024 580,4 tis., 2025 146,7 tis.2021463,5 tis.2022387,9 tis.2023668,4 tis.2024580,4 tis.2025146,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 146,7 tis. € -9,9 tis. €
2024 580,4 tis. € 10,8 tis. €
2023 668,4 tis. € 46,5 tis. €
2022 387,9 tis. € 53,3 tis. €
2021 463,5 tis. € 35,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok583,7 tis. €
  • Zásoby171,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky59,2 tis. €
  • Finančné účty47,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy650,4 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov56,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-9,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky67,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky12,6 tis. €
  • Bankové úvery65 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Farma ASIRI s.r.o. v konkurze?

Farma ASIRI s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Farma ASIRI s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Farma ASIRI s.r.o. tržby 146,7 tis. €.

Je firma Farma ASIRI s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Farma ASIRI s.r.o. vykázala stratu 9,9 tis. €.

Je Farma ASIRI s.r.o. platiteľom DPH?

Farma ASIRI s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Farma ASIRI s.r.o. sídli?

Farma ASIRI s.r.o. má sídlo na adrese Močiar 570/30, Rimavské Janovce, 980 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026