Termovízia; Servis a opravy VTZ, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50524437
DIČ: 2120356986
IČ DPH: SK2120356986
Žabokreky 64, Žabokreky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Žabokreky 64, Žabokreky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.20
Dátum vzniku: 1. 10. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/66428/L
Predmet podnikania (výber): Opravy vyhradených technických zariadení - plynových; Vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Magdaléna Chmelová od 1. 10. 2016
    konateľspoločník
  • Marek Moric od 1. 10. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Termovízia; Servis a opravy VTZ, s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 3,4 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 42,7 tis. €.

42,7 tis. €
Tržby
3,4 tis. €
Zisk
8,8 tis. €
Aktíva
-307 €
Vlastné imanie
103 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7,1 tis., 2022 1,9 tis., 2023 1,5 tis., 2024 −634, 2025 3,4 tis.20217,1 tis.20221,9 tis.20231,5 tis.2024−63420253,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 36,0 tis., 2022 26,5 tis., 2023 27,8 tis., 2024 42,0 tis., 2025 42,7 tis.202136,0 tis.202226,5 tis.202327,8 tis.202442,0 tis.202542,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 42,7 tis. € 3,4 tis. €
2024 42,0 tis. € -634 €
2023 27,8 tis. € 1,5 tis. €
2022 26,5 tis. € 1,9 tis. €
2021 36,0 tis. € 7,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie-307 €
  • Záväzky9,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Termovízia; Servis a opravy VTZ, s.r.o. v konkurze?

Termovízia; Servis a opravy VTZ, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Termovízia; Servis a opravy VTZ, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Termovízia; Servis a opravy VTZ, s.r.o. tržby 42,7 tis. €.

Je firma Termovízia; Servis a opravy VTZ, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Termovízia; Servis a opravy VTZ, s.r.o. dosiahla zisk 3,4 tis. €.

Je Termovízia; Servis a opravy VTZ, s.r.o. platiteľom DPH?

Termovízia; Servis a opravy VTZ, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Termovízia; Servis a opravy VTZ, s.r.o. sídli?

Termovízia; Servis a opravy VTZ, s.r.o. má sídlo na adrese Žabokreky 64, Žabokreky, 038 40.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026