Enply s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50516621
DIČ: 2120357261
Haškova 6542/18, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Haškova 6542/18, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 30. 9. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/30552/S
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Kamil Žigo od 30. 9. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Enply s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 2 % na 16,2 tis. € a tržby jej narástli o 3 % na 41,7 tis. €.

41,7 tis. €
Tržby
16,2 tis. €
Zisk
167,1 tis. €
Aktíva
164,3 tis. €
Vlastné imanie
2 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 18,9 tis., 2022 21,2 tis., 2023 15,0 tis., 2024 15,9 tis., 2025 16,2 tis.202118,9 tis.202221,2 tis.202315,0 tis.202415,9 tis.202516,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 37,8 tis., 2022 40,4 tis., 2023 42,1 tis., 2024 40,4 tis., 2025 41,7 tis.202137,8 tis.202240,4 tis.202342,1 tis.202440,4 tis.202541,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 41,7 tis. € 16,2 tis. €
2024 40,4 tis. € 15,9 tis. €
2023 42,1 tis. € 15,0 tis. €
2022 40,4 tis. € 21,2 tis. €
2021 37,8 tis. € 18,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie164,3 tis. €
  • Záväzky2,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Enply s.r.o. v konkurze?

Enply s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Enply s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Enply s.r.o. tržby 41,7 tis. €.

Je firma Enply s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Enply s.r.o. dosiahla zisk 16,2 tis. €.

Kde firma Enply s.r.o. sídli?

Enply s.r.o. má sídlo na adrese Haškova 6542/18, Banská Bystrica, 974 11.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026