RKMONTAGE s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50508245
DIČ: 2120352784
IČ DPH: SK2120352784
Vieska 146, Radošovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vieska 146, Radošovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 22. 9. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 4. 1. 2021
Spisová značka: Sro/38419/T
Predmet podnikania (výber): Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu; Chov vybraných druhov zvierat; Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Kristína Kucharičová od 25. 5. 2021
    konateľ
  • Lucia Jurigová od 25. 5. 2021
    konateľ
  • Richard Kucharič od 12. 2. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RKMONTAGE s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 1 % na 25,5 tis. € a tržby jej narástli o 8 % na 163,2 tis. €.

163,2 tis. €
Tržby
25,5 tis. €
Zisk
180,1 tis. €
Aktíva
171,4 tis. €
Vlastné imanie
5 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 29,7 tis., 2022 25,3 tis., 2023 32,5 tis., 2024 25,6 tis., 2025 25,5 tis.202129,7 tis.202225,3 tis.202332,5 tis.202425,6 tis.202525,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 160,3 tis., 2022 161,7 tis., 2023 167,7 tis., 2024 151,5 tis., 2025 163,2 tis.2021160,3 tis.2022161,7 tis.2023167,7 tis.2024151,5 tis.2025163,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 163,2 tis. € 25,5 tis. €
2024 151,5 tis. € 25,6 tis. €
2023 167,7 tis. € 32,5 tis. €
2022 161,7 tis. € 25,3 tis. €
2021 160,3 tis. € 29,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie171,4 tis. €
  • Záväzky8,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RKMONTAGE s. r. o. v konkurze?

RKMONTAGE s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RKMONTAGE s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RKMONTAGE s. r. o. tržby 163,2 tis. €.

Je firma RKMONTAGE s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RKMONTAGE s. r. o. dosiahla zisk 25,5 tis. €.

Je RKMONTAGE s. r. o. platiteľom DPH?

RKMONTAGE s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RKMONTAGE s. r. o. sídli?

RKMONTAGE s. r. o. má sídlo na adrese Vieska 146, Radošovce, 908 63.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026