ProMusic Production s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50487931
DIČ: 2120346470
IČ DPH: SK2120346470
Pod Dráhami 11A, Zvolen

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pod Dráhami 11A, Zvolen Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Tvorivé, umelecké a zábavné činnosti 90.04
Dátum vzniku: 9. 9. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2022
Spisová značka: Sro/30447/S
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bc. Michal Očovan od 9. 9. 2016
    konateľspoločník
  • Bc. Tomáš Kršňák od 9. 9. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ProMusic Production s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 3,2 tis. € a tržby jej klesli o 13 % na 11,3 tis. €.

11,3 tis. €
Tržby
3,2 tis. €
Zisk
82,4 tis. €
Aktíva
25,2 tis. €
Vlastné imanie
69 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 10,1 tis., 2022 464, 2023 3,4 tis., 2024 −102, 2025 3,2 tis.202110,1 tis.202246420233,4 tis.2024−10220253,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 40,8 tis., 2022 57,8 tis., 2023 16,3 tis., 2024 13,0 tis., 2025 11,3 tis.202140,8 tis.202257,8 tis.202316,3 tis.202413,0 tis.202511,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 11,3 tis. € 3,2 tis. €
2024 13,0 tis. € -102 €
2023 16,3 tis. € 3,4 tis. €
2022 57,8 tis. € 464 €
2021 40,8 tis. € 10,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie25,2 tis. €
  • Záväzky57,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ProMusic Production s.r.o. v konkurze?

ProMusic Production s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ProMusic Production s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ProMusic Production s.r.o. tržby 11,3 tis. €.

Je firma ProMusic Production s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ProMusic Production s.r.o. dosiahla zisk 3,2 tis. €.

Je ProMusic Production s.r.o. platiteľom DPH?

ProMusic Production s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ProMusic Production s.r.o. sídli?

ProMusic Production s.r.o. má sídlo na adrese Pod Dráhami 11A, Zvolen, 960 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026