L.R.S. Holdings s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50487825
DIČ: 2120345953
IČ DPH: SK2120345953
Turnianska 25, Senec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Turnianska 25, Senec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 10. 9. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/113999/B
Predmet podnikania (výber): Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; Vedenie účtovníctva; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Glenn Pearson od 11. 12. 2017
    konateľspoločník
  • Denisa Pearson od 21. 4. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť L.R.S. Holdings s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 14 % na 52,0 tis. € a tržby jej klesli o 21 % na 88,2 tis. €.

88,2 tis. €
Tržby
52,0 tis. €
Zisk
197,1 tis. €
Aktíva
183,2 tis. €
Vlastné imanie
7 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 67,7 tis., 2022 69,5 tis., 2023 90,4 tis., 2024 60,2 tis., 2025 52,0 tis.202167,7 tis.202269,5 tis.202390,4 tis.202460,2 tis.202552,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 101,4 tis., 2022 122,0 tis., 2023 150,0 tis., 2024 111,6 tis., 2025 88,2 tis.2021101,4 tis.2022122,0 tis.2023150,0 tis.2024111,6 tis.202588,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 88,2 tis. € 52,0 tis. €
2024 111,6 tis. € 60,2 tis. €
2023 150,0 tis. € 90,4 tis. €
2022 122,0 tis. € 69,5 tis. €
2021 101,4 tis. € 67,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie183,2 tis. €
  • Záväzky13,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma L.R.S. Holdings s. r. o. v konkurze?

L.R.S. Holdings s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma L.R.S. Holdings s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala L.R.S. Holdings s. r. o. tržby 88,2 tis. €.

Je firma L.R.S. Holdings s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 L.R.S. Holdings s. r. o. dosiahla zisk 52,0 tis. €.

Je L.R.S. Holdings s. r. o. platiteľom DPH?

L.R.S. Holdings s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma L.R.S. Holdings s. r. o. sídli?

L.R.S. Holdings s. r. o. má sídlo na adrese Turnianska 25, Senec, 903 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026