V.S.R. Invest, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50479644
DIČ: 2120340453
IČ DPH: SK2120340453
Žellova 6, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Žellova 6, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 1. 9. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 21. 8. 2017
Spisová značka: Sro/113827/B
Predmet podnikania (výber): činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; faktoring a forfaiting; finančný leasing …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Veron Ralbovská od 30. 12. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť V.S.R. Invest, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 39 % na 3,6 tis. € a tržby jej klesli o 6 % na 22,4 tis. €.

22,4 tis. €
Tržby
3,6 tis. €
Zisk
36,0 tis. €
Aktíva
35,3 tis. €
Vlastné imanie
2 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 145, 2022 13,0 tis., 2023 698, 2024 2,6 tis., 2025 3,6 tis.2021145202213,0 tis.202369820242,6 tis.20253,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,2 tis., 2022 49,7 tis., 2023 22,4 tis., 2024 23,8 tis., 2025 22,4 tis.20211,2 tis.202249,7 tis.202322,4 tis.202423,8 tis.202522,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 22,4 tis. € 3,6 tis. €
2024 23,8 tis. € 2,6 tis. €
2023 22,4 tis. € 698 €
2022 49,7 tis. € 13,0 tis. €
2021 1,2 tis. € 145 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie35,3 tis. €
  • Záväzky699 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma V.S.R. Invest, s. r. o. v konkurze?

V.S.R. Invest, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma V.S.R. Invest, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala V.S.R. Invest, s. r. o. tržby 22,4 tis. €.

Je firma V.S.R. Invest, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 V.S.R. Invest, s. r. o. dosiahla zisk 3,6 tis. €.

Je V.S.R. Invest, s. r. o. platiteľom DPH?

V.S.R. Invest, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma V.S.R. Invest, s. r. o. sídli?

V.S.R. Invest, s. r. o. má sídlo na adrese Žellova 6, Bratislava, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026