DOUWER Invest, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50476254
DIČ: 2120432952
IČ DPH: SK2120432952
Železničiarska 341/8, Plaveč

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Železničiarska 341/8, Plaveč Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.39
Dátum vzniku: 11. 11. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 14. 7. 2017
Spisová značka: Sro/33653/P
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ivan Berthóty od 27. 8. 2021
    konateľ
  • Tomáš Pekár-Hudák od 11. 11. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť DOUWER Invest, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 5 % na 25,3 tis. € a tržby jej narástli o 17 % na 533,2 tis. €.

533,2 tis. €
Tržby
25,3 tis. €
Zisk
533,2 tis. €
Celkové výnosy
188,5 tis. €
Aktíva
93,0 tis. €
Vlastné imanie
51 %
Celková zadlženosť
10,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 9,9 tis., 2022 13,8 tis., 2023 −123,0 tis., 2024 24,2 tis., 2025 25,3 tis.20219,9 tis.202213,8 tis.2023−123,0 tis.202424,2 tis.202525,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 391,3 tis., 2022 531,4 tis., 2023 320,9 tis., 2024 456,6 tis., 2025 533,2 tis.2021391,3 tis.2022531,4 tis.2023320,9 tis.2024456,6 tis.2025533,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 533,2 tis. € 25,3 tis. €
2024 456,6 tis. € 24,2 tis. €
2023 320,9 tis. € -123,0 tis. €
2022 531,4 tis. € 13,8 tis. €
2021 391,3 tis. € 9,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok18,3 tis. €
  • Zásoby106,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky40,6 tis. €
  • Finančné účty18,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie5,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy38,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov24,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie25,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky4,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky12,2 tis. €
  • Bankové úvery79,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma DOUWER Invest, s.r.o. v konkurze?

DOUWER Invest, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma DOUWER Invest, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala DOUWER Invest, s.r.o. tržby 533,2 tis. €.

Je firma DOUWER Invest, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 DOUWER Invest, s.r.o. dosiahla zisk 25,3 tis. €.

Je DOUWER Invest, s.r.o. platiteľom DPH?

DOUWER Invest, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma DOUWER Invest, s.r.o. sídli?

DOUWER Invest, s.r.o. má sídlo na adrese Železničiarska 341/8, Plaveč, 065 44.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026