interNETmania SK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50462164
DIČ: 2120333556
IČ DPH: SK2120333556
Námestie osloboditeľov 65/6, Liptovský Mikuláš

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Námestie osloboditeľov 65/6, Liptovský Mikuláš Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 18. 8. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 4. 2017
Spisová značka: Sro/69642/L
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Reklamné a marketingové služby

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Veronika Dzúriková od 27. 1. 2018
    konateľ
  • Ján Bořek od 27. 1. 2018
    konateľ
  • Roman Novotný od 27. 1. 2018
    konateľ
  • REXERA Group s.r.o. od 15. 11. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť interNETmania SK s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 133 % na 37,5 tis. € a tržby jej narástli o 30 % na 1,7 mil. €.

1,7 mil. €
Tržby
37,5 tis. €
Zisk
1,7 mil. €
Celkové výnosy
150,3 tis. €
Aktíva
48,1 tis. €
Vlastné imanie
68 %
Celková zadlženosť
5,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 52,5 tis., 2022 47,8 tis., 2023 68,9 tis., 2024 16,1 tis., 2025 37,5 tis.202152,5 tis.202247,8 tis.202368,9 tis.202416,1 tis.202537,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,0 mil., 2022 1,1 mil., 2023 1,3 mil., 2024 1,3 mil., 2025 1,7 mil.20211,0 mil.20221,1 mil.20231,3 mil.20241,3 mil.20251,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,7 mil. € 37,5 tis. €
2024 1,3 mil. € 16,1 tis. €
2023 1,3 mil. € 68,9 tis. €
2022 1,1 mil. € 47,8 tis. €
2021 1,0 mil. € 52,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky16,3 tis. €
  • Finančné účty131,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie37,5 tis. €
  • Rezervy455 €
  • Dlhodobé záväzky2,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky99,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie47 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma interNETmania SK s.r.o. v konkurze?

interNETmania SK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma interNETmania SK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala interNETmania SK s.r.o. tržby 1,7 mil. €.

Je firma interNETmania SK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 interNETmania SK s.r.o. dosiahla zisk 37,5 tis. €.

Je interNETmania SK s.r.o. platiteľom DPH?

interNETmania SK s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma interNETmania SK s.r.o. sídli?

interNETmania SK s.r.o. má sídlo na adrese Námestie osloboditeľov 65/6, Liptovský Mikuláš, 031 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026