MU-ZI-KA! s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50458736
DIČ: 2120339617
IČ DPH: SK2120339617
Červeňova 16, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Červeňova 16, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Tvorivé, umelecké a zábavné činnosti 90.02
Dátum vzniku: 26. 8. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 2. 2017
Spisová značka: Sro/113696/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jana Kirschnerová od 26. 8. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MU-ZI-KA! s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 32 % na 57,9 tis. € a tržby jej klesli o 22 % na 116,4 tis. €.

116,4 tis. €
Tržby
57,9 tis. €
Zisk
116,4 tis. €
Celkové výnosy
423,4 tis. €
Aktíva
401,9 tis. €
Vlastné imanie
5 %
Celková zadlženosť
67,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 48,3 tis., 2022 47,6 tis., 2023 38,2 tis., 2024 44,0 tis., 2025 57,9 tis.202148,3 tis.202247,6 tis.202338,2 tis.202444,0 tis.202557,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 76,9 tis., 2022 163,0 tis., 2023 78,2 tis., 2024 148,4 tis., 2025 116,4 tis.202176,9 tis.2022163,0 tis.202378,2 tis.2024148,4 tis.2025116,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 116,4 tis. € 57,9 tis. €
2024 148,4 tis. € 44,0 tis. €
2023 78,2 tis. € 38,2 tis. €
2022 163,0 tis. € 47,6 tis. €
2021 76,9 tis. € 48,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok395 €
  • Krátkodobé pohľadávky412,9 tis. €
  • Finančné účty10,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov338,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie57,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky21,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MU-ZI-KA! s.r.o. v konkurze?

MU-ZI-KA! s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MU-ZI-KA! s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MU-ZI-KA! s.r.o. tržby 116,4 tis. €.

Je firma MU-ZI-KA! s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MU-ZI-KA! s.r.o. dosiahla zisk 57,9 tis. €.

Je MU-ZI-KA! s.r.o. platiteľom DPH?

MU-ZI-KA! s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MU-ZI-KA! s.r.o. sídli?

MU-ZI-KA! s.r.o. má sídlo na adrese Červeňova 16, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026