GePa-Bau s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50455010
DIČ: 2120334205
IČ DPH: SK2120334205
Hlboká 273, Trhová Hradská

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hlboká 273, Trhová Hradská Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 18. 8. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2018
Spisová značka: Sro/38256/T
Predmet podnikania (výber): Výkon povolania prevádzkovateľa nákladnej cestnej dopravy s počtom vozidiel s hmotnosťou nad 3,5t: 2 /dve/; Medzinárodná preprava tovaru po ceste v prenájme alebo za úhradu; Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Patrik Géry od 18. 8. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť GePa-Bau s.r.o. v roku 2024 sa prepadla zo zisku do straty 20,3 tis. € a tržby jej narástli o 1 % na 152,7 tis. €.

152,7 tis. €
Tržby
20,3 tis. €
Strata
73,5 tis. €
Aktíva
-47,2 tis. €
Vlastné imanie
164 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 1,2 tis., 2021 −45,7 tis., 2022 2,1 tis., 2023 7,2 tis., 2024 −20,3 tis.20201,2 tis.2021−45,7 tis.20222,1 tis.20237,2 tis.2024−20,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 148,5 tis., 2021 64,9 tis., 2022 174,8 tis., 2023 150,9 tis., 2024 152,7 tis.2020148,5 tis.202164,9 tis.2022174,8 tis.2023150,9 tis.2024152,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 152,7 tis. € -20,3 tis. €
2023 150,9 tis. € 7,2 tis. €
2022 174,8 tis. € 2,1 tis. €
2021 64,9 tis. € -45,7 tis. €
2020 148,5 tis. € 1,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie-47,2 tis. €
  • Záväzky120,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma GePa-Bau s.r.o. v konkurze?

GePa-Bau s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma GePa-Bau s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala GePa-Bau s.r.o. tržby 152,7 tis. €.

Je firma GePa-Bau s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 GePa-Bau s.r.o. vykázala stratu 20,3 tis. €.

Je GePa-Bau s.r.o. platiteľom DPH?

GePa-Bau s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma GePa-Bau s.r.o. sídli?

GePa-Bau s.r.o. má sídlo na adrese Hlboká 273, Trhová Hradská, 930 13.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026