SC MONTÁŽE s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50447891
DIČ: 2120326604
Víťaz 211, Víťaz

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Víťaz 211, Víťaz Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.99
Dátum vzniku: 5. 8. 2016
Základné imanie: 6,0 tis. €
Spisová značka: Sro/33272/P
Predmet podnikania (výber): vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo; diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel; údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Šeďo od 5. 8. 2016
    konateľspoločník
  • Vladimír Šeďo od 5. 8. 2016
    konateľspoločník
  • Ľudovít Čech od 5. 8. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SC MONTÁŽE s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 244 € a tržby jej klesli o 28 % na 23,1 tis. €.

23,1 tis. €
Tržby
244 €
Strata
25,7 tis. €
Aktíva
14,2 tis. €
Vlastné imanie
45 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 273, 2022 −246, 2023 863, 2024 1,5 tis., 2025 −24420212732022−246202386320241,5 tis.2025−244
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 27,1 tis., 2022 21,7 tis., 2023 25,1 tis., 2024 32,2 tis., 2025 23,1 tis.202127,1 tis.202221,7 tis.202325,1 tis.202432,2 tis.202523,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 23,1 tis. € -244 €
2024 32,2 tis. € 1,5 tis. €
2023 25,1 tis. € 863 €
2022 21,7 tis. € -246 €
2021 27,1 tis. € 273 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie14,2 tis. €
  • Záväzky11,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SC MONTÁŽE s.r.o. v konkurze?

SC MONTÁŽE s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SC MONTÁŽE s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SC MONTÁŽE s.r.o. tržby 23,1 tis. €.

Je firma SC MONTÁŽE s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SC MONTÁŽE s.r.o. vykázala stratu 244 €.

Kde firma SC MONTÁŽE s.r.o. sídli?

SC MONTÁŽE s.r.o. má sídlo na adrese Víťaz 211, Víťaz, 082 38.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026