KENDY-TRANSPORTE s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50440918
DIČ: 2120353136
IČ DPH: SK2120353136
Nižná 6/6, Kurima

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nižná 6/6, Kurima Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 6. 9. 2016
Základné imanie: 20,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2016
Spisová značka: Sro/33385/P
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi(maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobc…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ivana Gdovinová od 6. 9. 2016
    konateľspoločník
  • Slavomír Gdovin od 6. 9. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KENDY-TRANSPORTE s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 6 % na 5,7 tis. € a tržby jej klesli o 1 % na 110,4 tis. €.

110,4 tis. €
Tržby
5,7 tis. €
Zisk
69,4 tis. €
Aktíva
62,4 tis. €
Vlastné imanie
10 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,1 tis., 2022 2,9 tis., 2023 2,4 tis., 2024 6,1 tis., 2025 5,7 tis.20213,1 tis.20222,9 tis.20232,4 tis.20246,1 tis.20255,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 95,2 tis., 2022 105,7 tis., 2023 108,1 tis., 2024 111,8 tis., 2025 110,4 tis.202195,2 tis.2022105,7 tis.2023108,1 tis.2024111,8 tis.2025110,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 110,4 tis. € 5,7 tis. €
2024 111,8 tis. € 6,1 tis. €
2023 108,1 tis. € 2,4 tis. €
2022 105,7 tis. € 2,9 tis. €
2021 95,2 tis. € 3,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie62,4 tis. €
  • Záväzky7,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KENDY-TRANSPORTE s.r.o. v konkurze?

KENDY-TRANSPORTE s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KENDY-TRANSPORTE s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KENDY-TRANSPORTE s.r.o. tržby 110,4 tis. €.

Je firma KENDY-TRANSPORTE s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KENDY-TRANSPORTE s.r.o. dosiahla zisk 5,7 tis. €.

Je KENDY-TRANSPORTE s.r.o. platiteľom DPH?

KENDY-TRANSPORTE s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KENDY-TRANSPORTE s.r.o. sídli?

KENDY-TRANSPORTE s.r.o. má sídlo na adrese Nižná 6/6, Kurima, 086 12.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026