Produkcia Doraz s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50430351
DIČ: 2120325449
IČ DPH: SK2120325449
Komenského 37/A, Košice - mestská časť Sever

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Komenského 37/A, Košice - mestská časť Sever Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 30. 7. 2016
Základné imanie: 6,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2018
Spisová značka: Sro/39635/V
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi(maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti(veľkoobchod); Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Radovan Sidor od 30. 7. 2016
    konateľspoločník
  • Samuel Kotrík od 14. 8. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Produkcia Doraz s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 50 % na 103,0 tis. € a tržby jej narástli o 39 % na 1,2 mil. €.

1,2 mil. €
Tržby
103,0 tis. €
Zisk
1,2 mil. €
Celkové výnosy
253,3 tis. €
Aktíva
128,6 tis. €
Vlastné imanie
49 %
Celková zadlženosť
45,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 21,3 tis., 2022 27,8 tis., 2023 53,6 tis., 2024 68,5 tis., 2025 103,0 tis.202121,3 tis.202227,8 tis.202353,6 tis.202468,5 tis.2025103,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 173,9 tis., 2022 302,5 tis., 2023 506,0 tis., 2024 832,7 tis., 2025 1,2 mil.2021173,9 tis.2022302,5 tis.2023506,0 tis.2024832,7 tis.20251,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,2 mil. € 103,0 tis. €
2024 832,7 tis. € 68,5 tis. €
2023 506,0 tis. € 53,6 tis. €
2022 302,5 tis. € 27,8 tis. €
2021 173,9 tis. € 21,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok203,9 tis. €
  • Zásoby1,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky32,9 tis. €
  • Finančné účty15,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,0 tis. €
  • Fondy zo zisku600 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov18,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie103,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky30,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky78,9 tis. €
  • Bankové úvery15,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Produkcia Doraz s.r.o. v konkurze?

Produkcia Doraz s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Produkcia Doraz s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Produkcia Doraz s.r.o. tržby 1,2 mil. €.

Je firma Produkcia Doraz s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Produkcia Doraz s.r.o. dosiahla zisk 103,0 tis. €.

Je Produkcia Doraz s.r.o. platiteľom DPH?

Produkcia Doraz s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Produkcia Doraz s.r.o. sídli?

Produkcia Doraz s.r.o. má sídlo na adrese Komenského 37/A, Košice - mestská časť Sever, 040 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026