Nachtigall Trade s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50416642
DIČ: 2120324085
IČ DPH: SK2120324085
Solčianky 18, Solčianky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Solčianky 18, Solčianky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.99
Dátum vzniku: 1. 8. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 9. 2018
Spisová značka: Sro/41260/N
Predmet podnikania (výber): Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov; Prípravné práce k realizácii stavby; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marek Slávik od 1. 8. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Nachtigall Trade s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 3 % na 23,6 tis. € a tržby jej klesli o 10 % na 77,5 tis. €.

77,5 tis. €
Tržby
23,6 tis. €
Zisk
114,5 tis. €
Aktíva
112,5 tis. €
Vlastné imanie
2 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −1,0 tis., 2022 10,6 tis., 2023 11,8 tis., 2024 22,8 tis., 2025 23,6 tis.2021−1,0 tis.202210,6 tis.202311,8 tis.202422,8 tis.202523,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 33,6 tis., 2022 65,8 tis., 2023 80,4 tis., 2024 86,2 tis., 2025 77,5 tis.202133,6 tis.202265,8 tis.202380,4 tis.202486,2 tis.202577,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 77,5 tis. € 23,6 tis. €
2024 86,2 tis. € 22,8 tis. €
2023 80,4 tis. € 11,8 tis. €
2022 65,8 tis. € 10,6 tis. €
2021 33,6 tis. € -1,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie112,5 tis. €
  • Záväzky2,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Nachtigall Trade s.r.o. v konkurze?

Nachtigall Trade s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Nachtigall Trade s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Nachtigall Trade s.r.o. tržby 77,5 tis. €.

Je firma Nachtigall Trade s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Nachtigall Trade s.r.o. dosiahla zisk 23,6 tis. €.

Je Nachtigall Trade s.r.o. platiteľom DPH?

Nachtigall Trade s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Nachtigall Trade s.r.o. sídli?

Nachtigall Trade s.r.o. má sídlo na adrese Solčianky 18, Solčianky, 956 38.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026