Meteor CEE Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50404857
DIČ: 2120319245
IČ DPH: SK2120319245
Robotnícka 79, Senica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Robotnícka 79, Senica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.19
Dátum vzniku: 15. 7. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2016
Spisová značka: Sro/38087/T
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Andrzej Fierla od 15. 7. 2016
    konateľ
  • Károly Seres od 15. 7. 2016
    konateľ
  • CAZAROK LIMITED od 22. 3. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Meteor CEE Slovakia s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 7,3 tis. € a tržby jej klesli o 86 % na 5,6 tis. €.

5,6 tis. €
Tržby
7,3 tis. €
Strata
8,2 tis. €
Aktíva
-31,8 tis. €
Vlastné imanie
489 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −270, 2022 10,1 tis., 2023 10,7 tis., 2024 5,2 tis., 2025 −7,3 tis.2021−270202210,1 tis.202310,7 tis.20245,2 tis.2025−7,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 32,8 tis., 2022 71,8 tis., 2023 73,3 tis., 2024 41,3 tis., 2025 5,6 tis.202132,8 tis.202271,8 tis.202373,3 tis.202441,3 tis.20255,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 5,6 tis. € -7,3 tis. €
2024 41,3 tis. € 5,2 tis. €
2023 73,3 tis. € 10,7 tis. €
2022 71,8 tis. € 10,1 tis. €
2021 32,8 tis. € -270 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie-31,8 tis. €
  • Záväzky40,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Meteor CEE Slovakia s.r.o. v konkurze?

Meteor CEE Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Meteor CEE Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Meteor CEE Slovakia s.r.o. tržby 5,6 tis. €.

Je firma Meteor CEE Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Meteor CEE Slovakia s.r.o. vykázala stratu 7,3 tis. €.

Je Meteor CEE Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

Meteor CEE Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Meteor CEE Slovakia s.r.o. sídli?

Meteor CEE Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Robotnícka 79, Senica, 905 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026