C.S. – Inžiniering s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50403940
DIČ: 2120317848
Belinského 15, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Belinského 15, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.12
Dátum vzniku: 12. 7. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/112702/B
Predmet podnikania (výber): Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení; Osadzovanie a údržba dopravného značenia a inštalovanie dopravných značiek; Prípravné práce k realizácii stavby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jozef Jaroš od 19. 12. 2016
    konateľ
  • Michal Jaroš od 11. 4. 2025
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť C.S. – Inžiniering s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 51 % na 1,9 tis. € a tržby jej narástli o 265 % na 18,0 tis. €.

18,0 tis. €
Tržby
1,9 tis. €
Zisk
20,5 tis. €
Aktíva
20,2 tis. €
Vlastné imanie
2 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,9 tis., 2022 170, 2023 2,0 tis., 2024 3,8 tis., 2025 1,9 tis.20211,9 tis.202217020232,0 tis.20243,8 tis.20251,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,0 tis., 2022 500, 2023 2,6 tis., 2024 4,9 tis., 2025 18,0 tis.20213,0 tis.202250020232,6 tis.20244,9 tis.202518,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 18,0 tis. € 1,9 tis. €
2024 4,9 tis. € 3,8 tis. €
2023 2,6 tis. € 2,0 tis. €
2022 500 € 170 €
2021 3,0 tis. € 1,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie20,2 tis. €
  • Záväzky340 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma C.S. – Inžiniering s.r.o. v konkurze?

C.S. – Inžiniering s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma C.S. – Inžiniering s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala C.S. – Inžiniering s.r.o. tržby 18,0 tis. €.

Je firma C.S. – Inžiniering s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 C.S. – Inžiniering s.r.o. dosiahla zisk 1,9 tis. €.

Kde firma C.S. – Inžiniering s.r.o. sídli?

C.S. – Inžiniering s.r.o. má sídlo na adrese Belinského 15, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026