Centurion Motor Oil, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50401751
DIČ: 2120308256
IČ DPH: SK2120308256
Grösslingová 6/8, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Grösslingová 6/8, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ubytovanie 55.20
Dátum vzniku: 1. 7. 2016
Základné imanie: 800,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2017
Spisová značka: Sro/112557/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Petra Vidová od 13. 12. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Centurion Motor Oil, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 138 % na 16,1 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 4,0 mil. €.

4,0 mil. €
Tržby
16,1 tis. €
Zisk
4,0 mil. €
Celkové výnosy
1,7 mil. €
Aktíva
775,0 tis. €
Vlastné imanie
55 %
Celková zadlženosť
4,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,8 tis., 2022 21,8 tis., 2023 10,9 tis., 2024 6,8 tis., 2025 16,1 tis.20211,8 tis.202221,8 tis.202310,9 tis.20246,8 tis.202516,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,8 mil., 2022 3,5 mil., 2023 5,9 mil., 2024 3,8 mil., 2025 4,0 mil.20211,8 mil.20223,5 mil.20235,9 mil.20243,8 mil.20254,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 4,0 mil. € 16,1 tis. €
2024 3,8 mil. € 6,8 tis. €
2023 5,9 mil. € 10,9 tis. €
2022 3,5 mil. € 21,8 tis. €
2021 1,8 mil. € 1,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie775,0 tis. €
  • Záväzky940,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Centurion Motor Oil, s. r. o. v konkurze?

Centurion Motor Oil, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Centurion Motor Oil, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Centurion Motor Oil, s. r. o. tržby 4,0 mil. €.

Je firma Centurion Motor Oil, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Centurion Motor Oil, s. r. o. dosiahla zisk 16,1 tis. €.

Je Centurion Motor Oil, s. r. o. platiteľom DPH?

Centurion Motor Oil, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Centurion Motor Oil, s. r. o. sídli?

Centurion Motor Oil, s. r. o. má sídlo na adrese Grösslingová 6/8, Bratislava, 811 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026