HORSE PLUS SK, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50394100
DIČ: 2120311512
IČ DPH: SK2120311512
Röntgenova 28, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Röntgenova 28, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.20
Dátum vzniku: 2. 7. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2021
Spisová značka: Sro/112593/B
Predmet podnikania (výber): Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Antonio Tognetti od 2. 7. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť HORSE PLUS SK, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 1 % na 8,9 tis. € a tržby jej narástli o 3 % na 139,9 tis. €.

139,9 tis. €
Tržby
8,9 tis. €
Zisk
197,3 tis. €
Aktíva
55,3 tis. €
Vlastné imanie
72 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,7 tis., 2022 −12,3 tis., 2023 11,4 tis., 2024 9,0 tis., 2025 8,9 tis.20212,7 tis.2022−12,3 tis.202311,4 tis.20249,0 tis.20258,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 78,8 tis., 2022 99,2 tis., 2023 115,8 tis., 2024 135,7 tis., 2025 139,9 tis.202178,8 tis.202299,2 tis.2023115,8 tis.2024135,7 tis.2025139,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 139,9 tis. € 8,9 tis. €
2024 135,7 tis. € 9,0 tis. €
2023 115,8 tis. € 11,4 tis. €
2022 99,2 tis. € -12,3 tis. €
2021 78,8 tis. € 2,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie55,3 tis. €
  • Záväzky142,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma HORSE PLUS SK, s. r. o. v konkurze?

HORSE PLUS SK, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma HORSE PLUS SK, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala HORSE PLUS SK, s. r. o. tržby 139,9 tis. €.

Je firma HORSE PLUS SK, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 HORSE PLUS SK, s. r. o. dosiahla zisk 8,9 tis. €.

Je HORSE PLUS SK, s. r. o. platiteľom DPH?

HORSE PLUS SK, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma HORSE PLUS SK, s. r. o. sídli?

HORSE PLUS SK, s. r. o. má sídlo na adrese Röntgenova 28, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026