AST CRANE Slovakia s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50389106
DIČ: 2120310808
IČ DPH: SK2120310808
Hlavná 591/114, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hlavná 591/114, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.22
Dátum vzniku: 12. 7. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2025
Spisová značka: Sro/33343/R
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Služby s autožeriavom; Prípravné práce k realizácii stavby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Vladimír Staňo od 30. 10. 2024
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť AST CRANE Slovakia s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 12,8 tis. € a tržby jej narástli na 1,0 mil. €.

1,0 mil. €
Tržby
12,8 tis. €
Zisk
1,0 mil. €
Celkové výnosy
282,0 tis. €
Aktíva
16,6 tis. €
Vlastné imanie
94 %
Celková zadlženosť
13,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 8,0 tis., 2022 5,5 tis., 2023 −14,7 tis., 2024 −6,8 tis., 2025 12,8 tis.20218,0 tis.20225,5 tis.2023−14,7 tis.2024−6,8 tis.202512,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 21,4 tis., 2022 18,1 tis., 2023 12,4 tis., 2024 5,1 tis., 2025 1,0 mil.202121,4 tis.202218,1 tis.202312,4 tis.20245,1 tis.20251,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,0 mil. € 12,8 tis. €
2024 5,1 tis. € -6,8 tis. €
2023 12,4 tis. € -14,7 tis. €
2022 18,1 tis. € 5,5 tis. €
2021 21,4 tis. € 8,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok4,7 tis. €
  • Zásoby96,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky175,5 tis. €
  • Finančné účty5,2 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie16,6 tis. €
  • Záväzky265,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma AST CRANE Slovakia s. r. o. v konkurze?

AST CRANE Slovakia s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma AST CRANE Slovakia s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala AST CRANE Slovakia s. r. o. tržby 1,0 mil. €.

Je firma AST CRANE Slovakia s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 AST CRANE Slovakia s. r. o. dosiahla zisk 12,8 tis. €.

Je AST CRANE Slovakia s. r. o. platiteľom DPH?

AST CRANE Slovakia s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma AST CRANE Slovakia s. r. o. sídli?

AST CRANE Slovakia s. r. o. má sídlo na adrese Hlavná 591/114, Trenčín, 911 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026