Autoservis-Pneuservis Kocifaj s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50385127
DIČ: 2120312359
IČ DPH: SK2120312359
Praznov 231, Považská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Praznov 231, Považská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.20
Dátum vzniku: 28. 6. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2024
Spisová značka: Sro/33306/R
Predmet podnikania (výber): Diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jaroslav Kocifaj od 28. 6. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Autoservis-Pneuservis Kocifaj s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 1,7 tis. € a tržby jej narástli o 146 % na 64,4 tis. €.

64,4 tis. €
Tržby
1,7 tis. €
Zisk
65,9 tis. €
Celkové výnosy
18,4 tis. €
Aktíva
710 €
Vlastné imanie
96 %
Celková zadlženosť
53,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 27, 2022 157, 2023 82, 2024 −4,9 tis., 2025 1,7 tis.20212720221572023822024−4,9 tis.20251,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 124,0 tis., 2022 137,8 tis., 2023 111,0 tis., 2024 26,2 tis., 2025 64,4 tis.2021124,0 tis.2022137,8 tis.2023111,0 tis.202426,2 tis.202564,4 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 124,0 tis., 2022 137,9 tis., 2023 111,0 tis., 2024 28,3 tis., 2025 65,9 tis.2021124,0 tis.2022137,9 tis.2023111,0 tis.202428,3 tis.202565,9 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 455, 2022 41, 2023 22, 2024 340, 2025 960202145520224120232220243402025960
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 64,4 tis. € 1,7 tis. €
2024 26,2 tis. € -4,9 tis. €
2023 111,0 tis. € 82 €
2022 137,8 tis. € 157 €
2021 124,0 tis. € 27 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Zásoby12,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky2,0 tis. €
  • Finančné účty3,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-6,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky749 €
  • Krátkodobé záväzky16,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Autoservis-Pneuservis Kocifaj s.r.o. v konkurze?

Autoservis-Pneuservis Kocifaj s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Autoservis-Pneuservis Kocifaj s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Autoservis-Pneuservis Kocifaj s.r.o. tržby 64,4 tis. €.

Je firma Autoservis-Pneuservis Kocifaj s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Autoservis-Pneuservis Kocifaj s.r.o. dosiahla zisk 1,7 tis. €.

Je Autoservis-Pneuservis Kocifaj s.r.o. platiteľom DPH?

Autoservis-Pneuservis Kocifaj s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Autoservis-Pneuservis Kocifaj s.r.o. sídli?

Autoservis-Pneuservis Kocifaj s.r.o. má sídlo na adrese Praznov 231, Považská Bystrica, 017 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026