STELCO Slovakia, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50380435
DIČ: 2120301568
IČ DPH: SK2120301568
Teplárenská 3768/2, Košice - mestská časť Juh

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Teplárenská 3768/2, Košice - mestská časť Juh Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 21. 6. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 24. 8. 2016
Spisová značka: Sro/39382/V
Predmet podnikania (výber): Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Prípravné práce k realizácii stavby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Karolína Majerníková od 22. 10. 2024
    konateľspoločník
  • Marcel Majerník od 21. 6. 2016
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STELCO Slovakia, s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 16,2 tis. € a tržby jej narástli o 93 % na 64,1 tis. €.

64,1 tis. €
Tržby
16,2 tis. €
Zisk
208,5 tis. €
Aktíva
26,1 tis. €
Vlastné imanie
87 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,0 tis., 2022 10,3 tis., 2023 3,2 tis., 2024 −4,1 tis., 2025 16,2 tis.20213,0 tis.202210,3 tis.20233,2 tis.2024−4,1 tis.202516,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 35,1 tis., 2022 31,7 tis., 2023 49,6 tis., 2024 33,3 tis., 2025 64,1 tis.202135,1 tis.202231,7 tis.202349,6 tis.202433,3 tis.202564,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 64,1 tis. € 16,2 tis. €
2024 33,3 tis. € -4,1 tis. €
2023 49,6 tis. € 3,2 tis. €
2022 31,7 tis. € 10,3 tis. €
2021 35,1 tis. € 3,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie26,1 tis. €
  • Záväzky182,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STELCO Slovakia, s. r. o. v konkurze?

STELCO Slovakia, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STELCO Slovakia, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STELCO Slovakia, s. r. o. tržby 64,1 tis. €.

Je firma STELCO Slovakia, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STELCO Slovakia, s. r. o. dosiahla zisk 16,2 tis. €.

Je STELCO Slovakia, s. r. o. platiteľom DPH?

STELCO Slovakia, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STELCO Slovakia, s. r. o. sídli?

STELCO Slovakia, s. r. o. má sídlo na adrese Teplárenská 3768/2, Košice - mestská časť Juh, 040 12.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026