MXTech industrie technologie s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50377442
DIČ: 2120297344
IČ DPH: SK2120297344
Hrubý Buk 1154, Klokočov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hrubý Buk 1154, Klokočov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.62
Dátum vzniku: 15. 6. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/65883/L
Predmet podnikania (výber): kovoobrábanie; nástrojárstvo; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) a iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miroslav Polka od 15. 6. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MXTech industrie technologie s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 101 % na 13,3 tis. € a tržby jej narástli o 27 % na 45,5 tis. €.

45,5 tis. €
Tržby
13,3 tis. €
Zisk
127,2 tis. €
Aktíva
124,8 tis. €
Vlastné imanie
2 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 12,7 tis., 2022 18,3 tis., 2023 16,3 tis., 2024 6,6 tis., 2025 13,3 tis.202112,7 tis.202218,3 tis.202316,3 tis.20246,6 tis.202513,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 39,0 tis., 2022 55,5 tis., 2023 48,0 tis., 2024 35,8 tis., 2025 45,5 tis.202139,0 tis.202255,5 tis.202348,0 tis.202435,8 tis.202545,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 45,5 tis. € 13,3 tis. €
2024 35,8 tis. € 6,6 tis. €
2023 48,0 tis. € 16,3 tis. €
2022 55,5 tis. € 18,3 tis. €
2021 39,0 tis. € 12,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie124,8 tis. €
  • Záväzky2,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MXTech industrie technologie s.r.o. v konkurze?

MXTech industrie technologie s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MXTech industrie technologie s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MXTech industrie technologie s.r.o. tržby 45,5 tis. €.

Je firma MXTech industrie technologie s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MXTech industrie technologie s.r.o. dosiahla zisk 13,3 tis. €.

Je MXTech industrie technologie s.r.o. platiteľom DPH?

MXTech industrie technologie s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MXTech industrie technologie s.r.o. sídli?

MXTech industrie technologie s.r.o. má sídlo na adrese Hrubý Buk 1154, Klokočov, 023 22.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026