FP Invest Špitálska s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50374940
DIČ: 2120290293
IČ DPH: SK2120290293
Plachého 3640/1D, Bratislava - mestská časť Dúbravka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Plachého 3640/1D, Bratislava - mestská časť Dúbravka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 4. 6. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 2. 2017
Spisová značka: Sro/111926/B
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ľuboš Piroha od 10. 2. 2017
    konateľ
  • LP Finance & Consulting s.r.o. od 23. 4. 2022
    spoločník
  • PGV HOLDING a. s. od 23. 4. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FP Invest Špitálska s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 7 % na 13,3 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 609,6 tis. €.

609,6 tis. €
Tržby
13,3 tis. €
Zisk
611,6 tis. €
Celkové výnosy
4,1 mil. €
Aktíva
207,4 tis. €
Vlastné imanie
95 %
Celková zadlženosť
70,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 69,6 tis., 2022 106,6 tis., 2023 27,1 tis., 2024 14,3 tis., 2025 13,3 tis.202169,6 tis.2022106,6 tis.202327,1 tis.202414,3 tis.202513,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 441,9 tis., 2022 477,1 tis., 2023 543,5 tis., 2024 600,4 tis., 2025 609,6 tis.2021441,9 tis.2022477,1 tis.2023543,5 tis.2024600,4 tis.2025609,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 609,6 tis. € 13,3 tis. €
2024 600,4 tis. € 14,3 tis. €
2023 543,5 tis. € 27,1 tis. €
2022 477,1 tis. € 106,6 tis. €
2021 441,9 tis. € 69,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok4,0 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky2,6 tis. €
  • Finančné účty55,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy400,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-210,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie13,3 tis. €
  • Rezervy974 €
  • Dlhodobé záväzky228 €
  • Krátkodobé záväzky427,1 tis. €
  • Bankové úvery3,3 mil. €
  • Časové rozlíšenie143,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FP Invest Špitálska s.r.o. v konkurze?

FP Invest Špitálska s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FP Invest Špitálska s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FP Invest Špitálska s.r.o. tržby 609,6 tis. €.

Je firma FP Invest Špitálska s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FP Invest Špitálska s.r.o. dosiahla zisk 13,3 tis. €.

Je FP Invest Špitálska s.r.o. platiteľom DPH?

FP Invest Špitálska s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FP Invest Špitálska s.r.o. sídli?

FP Invest Špitálska s.r.o. má sídlo na adrese Plachého 3640/1D, Bratislava - mestská časť Dúbravka, 841 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026