František Nemec STAVREM s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50367447
DIČ: 2120305363
IČ DPH: SK2120305363
Boldocká 1, Senec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Boldocká 1, Senec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.33
Dátum vzniku: 29. 6. 2016
Základné imanie: 6,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2016
Spisová značka: Sro/112490/B
Predmet podnikania (výber): podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom; nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5t vrátane prípojného vozidla; čistiace a upratovacie služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Juraj Orgler od 29. 6. 2016
    konateľ
  • Ing. Martin Gabriel od 29. 6. 2016
    konateľ
  • Ing. Adriana Gabrielová od 17. 3. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť František Nemec STAVREM s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 10 % na 29,4 tis. € a tržby jej narástli o 25 % na 6,8 mil. €.

6,8 mil. €
Tržby
29,4 tis. €
Zisk
6,9 mil. €
Celkové výnosy
3,3 mil. €
Aktíva
1,5 mil. €
Vlastné imanie
55 %
Celková zadlženosť
15,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 135,9 tis., 2022 131,8 tis., 2023 142,6 tis., 2024 26,9 tis., 2025 29,4 tis.2021135,9 tis.2022131,8 tis.2023142,6 tis.202426,9 tis.202529,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,4 mil., 2022 5,7 mil., 2023 6,5 mil., 2024 5,4 mil., 2025 6,8 mil.20213,4 mil.20225,7 mil.20236,5 mil.20245,4 mil.20256,8 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 6,8 mil. € 29,4 tis. €
2024 5,4 mil. € 26,9 tis. €
2023 6,5 mil. € 142,6 tis. €
2022 5,7 mil. € 131,8 tis. €
2021 3,4 mil. € 135,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok389,1 tis. €
  • Zásoby738,7 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky522,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,5 mil. €
  • Finančné účty10,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie47,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,0 tis. €
  • Kapitálové fondy64,5 tis. €
  • Fondy zo zisku600 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,4 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie29,4 tis. €
  • Rezervy77,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky3,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,1 mil. €
  • Bankové úvery578,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma František Nemec STAVREM s.r.o. v konkurze?

František Nemec STAVREM s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma František Nemec STAVREM s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala František Nemec STAVREM s.r.o. tržby 6,8 mil. €.

Je firma František Nemec STAVREM s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 František Nemec STAVREM s.r.o. dosiahla zisk 29,4 tis. €.

Je František Nemec STAVREM s.r.o. platiteľom DPH?

František Nemec STAVREM s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma František Nemec STAVREM s.r.o. sídli?

František Nemec STAVREM s.r.o. má sídlo na adrese Boldocká 1, Senec, 903 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026