VICTORY media sk, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50365118
DIČ: 2120296464
IČ DPH: SK2120296464
Tulská 3274/36, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tulská 3274/36, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Nakladateľské činnosti 58.19
Dátum vzniku: 14. 6. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/30035/S
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Administratívne služby; Počítačové služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Roman Šajdík od 14. 6. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VICTORY media sk, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 89 % na 256 € a tržby jej klesli o 5 % na 22,7 tis. €.

22,7 tis. €
Tržby
256 €
Zisk
22,7 tis. €
Celkové výnosy
15,0 tis. €
Aktíva
10,9 tis. €
Vlastné imanie
27 %
Celková zadlženosť
20,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,5 tis., 2022 3,4 tis., 2023 3,0 tis., 2024 2,4 tis., 2025 25620212,5 tis.20223,4 tis.20233,0 tis.20242,4 tis.2025256
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 15,6 tis., 2022 27,8 tis., 2023 32,7 tis., 2024 24,0 tis., 2025 22,7 tis.202115,6 tis.202227,8 tis.202332,7 tis.202424,0 tis.202522,7 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 18,9 tis., 2022 28,8 tis., 2023 32,7 tis., 2024 24,0 tis., 2025 22,7 tis.202118,9 tis.202228,8 tis.202332,7 tis.202424,0 tis.202522,7 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 0, 2022 608, 2023 524, 2024 479, 2025 340202102022608202352420244792025340
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 22,7 tis. € 256 €
2024 24,0 tis. € 2,4 tis. €
2023 32,7 tis. € 3,0 tis. €
2022 27,8 tis. € 3,4 tis. €
2021 15,6 tis. € 2,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok8,7 tis. €
  • Finančné účty6,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov5,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie256 €
  • Krátkodobé záväzky4,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VICTORY media sk, s.r.o. v konkurze?

VICTORY media sk, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VICTORY media sk, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VICTORY media sk, s.r.o. tržby 22,7 tis. €.

Je firma VICTORY media sk, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VICTORY media sk, s.r.o. dosiahla zisk 256 €.

Je VICTORY media sk, s.r.o. platiteľom DPH?

VICTORY media sk, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma VICTORY media sk, s.r.o. sídli?

VICTORY media sk, s.r.o. má sídlo na adrese Tulská 3274/36, Banská Bystrica, 974 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026