NEW LIVING s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50356437
DIČ: 2120307585
IČ DPH: SK2120307585
Rekreačná 4408/17, Piešťany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rekreačná 4408/17, Piešťany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.31
Dátum vzniku: 29. 6. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 17. 2. 2017
Spisová značka: Sro/37986/T
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť); Kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), iným prevádzkovateľom (veľkoobchod); Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Lukáš Macháč od 29. 6. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť NEW LIVING s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 449 % na 10,0 tis. € a tržby jej narástli o 87 % na 281,4 tis. €.

281,4 tis. €
Tržby
10,0 tis. €
Zisk
282,2 tis. €
Celkové výnosy
831,2 tis. €
Aktíva
298,3 tis. €
Vlastné imanie
64 %
Celková zadlženosť
17,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,3 tis., 2022 854, 2023 1,0 tis., 2024 1,8 tis., 2025 10,0 tis.20211,3 tis.202285420231,0 tis.20241,8 tis.202510,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 154,4 tis., 2022 76,0 tis., 2023 254,9 tis., 2024 150,8 tis., 2025 281,4 tis.2021154,4 tis.202276,0 tis.2023254,9 tis.2024150,8 tis.2025281,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 281,4 tis. € 10,0 tis. €
2024 150,8 tis. € 1,8 tis. €
2023 254,9 tis. € 1,0 tis. €
2022 76,0 tis. € 854 €
2021 154,4 tis. € 1,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok375,3 tis. €
  • Zásoby203,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky46,3 tis. €
  • Finančné účty205,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy200,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov82,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie10,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky291 €
  • Krátkodobé záväzky532,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma NEW LIVING s.r.o. v konkurze?

NEW LIVING s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma NEW LIVING s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala NEW LIVING s.r.o. tržby 281,4 tis. €.

Je firma NEW LIVING s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 NEW LIVING s.r.o. dosiahla zisk 10,0 tis. €.

Je NEW LIVING s.r.o. platiteľom DPH?

NEW LIVING s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma NEW LIVING s.r.o. sídli?

NEW LIVING s.r.o. má sídlo na adrese Rekreačná 4408/17, Piešťany, 921 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026