PAMSTAV SK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50356267
DIČ: 2120306397
Košovská cesta 10/16, Prievidza

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Košovská cesta 10/16, Prievidza Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.12
Dátum vzniku: 2. 6. 2016
Spisová značka: Sro/33165/R
Predmet podnikania (výber): Technicko-ekonomický poradca v obore stavebníctva; Vykonávanie inžinierskych stavieb; Vykonávanie priemyselných stavieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jana Hurtišová od 2. 6. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť PAMSTAV SK, s.r.o. v roku 2024 sa dostala zo straty do zisku 1,3 tis. € a tržby jej narástli o 41 % na 42,4 tis. €.

42,4 tis. €
Tržby
1,3 tis. €
Zisk
21,7 tis. €
Aktíva
13,9 tis. €
Vlastné imanie
36 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 3,0 tis., 2021 3,5 tis., 2022 1,7 tis., 2023 −4,2 tis., 2024 1,3 tis.20203,0 tis.20213,5 tis.20221,7 tis.2023−4,2 tis.20241,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 43,2 tis., 2021 53,6 tis., 2022 42,3 tis., 2023 30,0 tis., 2024 42,4 tis.202043,2 tis.202153,6 tis.202242,3 tis.202330,0 tis.202442,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 42,4 tis. € 1,3 tis. €
2023 30,0 tis. € -4,2 tis. €
2022 42,3 tis. € 1,7 tis. €
2021 53,6 tis. € 3,5 tis. €
2020 43,2 tis. € 3,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie13,9 tis. €
  • Záväzky7,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PAMSTAV SK, s.r.o. v konkurze?

PAMSTAV SK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PAMSTAV SK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala PAMSTAV SK, s.r.o. tržby 42,4 tis. €.

Je firma PAMSTAV SK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 PAMSTAV SK, s.r.o. dosiahla zisk 1,3 tis. €.

Kde firma PAMSTAV SK, s.r.o. sídli?

PAMSTAV SK, s.r.o. má sídlo na adrese Košovská cesta 10/16, Prievidza, 971 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026