Renowa s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50350986
DIČ: 2120290612
IČ DPH: SK2120290612
Karpatské námestie 10A, Bratislava - mestská časť Rača

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Karpatské námestie 10A, Bratislava - mestská časť Rača Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 1. 6. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 10. 2016
Spisová značka: Sro/111837/B
Predmet podnikania (výber): Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; Prípravné práce k realizácii stavby

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Pavol Konkoľ od 1. 6. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Renowa s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 34 % na 203,6 tis. € a tržby jej narástli o 19 % na 1,7 mil. €.

1,7 mil. €
Tržby
203,6 tis. €
Zisk
1,7 mil. €
Celkové výnosy
502,5 tis. €
Aktíva
410,3 tis. €
Vlastné imanie
18 %
Celková zadlženosť
18,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 21,3 tis., 2022 25,6 tis., 2023 75,3 tis., 2024 152,2 tis., 2025 203,6 tis.202121,3 tis.202225,6 tis.202375,3 tis.2024152,2 tis.2025203,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 561,5 tis., 2022 846,5 tis., 2023 1,2 mil., 2024 1,4 mil., 2025 1,7 mil.2021561,5 tis.2022846,5 tis.20231,2 mil.20241,4 mil.20251,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,7 mil. € 203,6 tis. €
2024 1,4 mil. € 152,2 tis. €
2023 1,2 mil. € 75,3 tis. €
2022 846,5 tis. € 25,6 tis. €
2021 561,5 tis. € 21,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok111,1 tis. €
  • Zásoby9,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky187,6 tis. €
  • Finančné účty193,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov201,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie203,6 tis. €
  • Rezervy675 €
  • Dlhodobé záväzky40,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky51,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Renowa s.r.o. v konkurze?

Renowa s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Renowa s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Renowa s.r.o. tržby 1,7 mil. €.

Je firma Renowa s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Renowa s.r.o. dosiahla zisk 203,6 tis. €.

Je Renowa s.r.o. platiteľom DPH?

Renowa s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Renowa s.r.o. sídli?

Renowa s.r.o. má sídlo na adrese Karpatské námestie 10A, Bratislava - mestská časť Rača, 831 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026