Eat Happy s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50350927
DIČ: 2120303207
IČ DPH: SK2120303207
Technická 7, Bratislava - mestká časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Technická 7, Bratislava - mestká časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba potravín 10.85
Dátum vzniku: 31. 5. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 6. 4. 2017
Spisová značka: Sro/111781/B
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby; Prieskum trhu a verejnej mienky; Služby požičovní …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Dipl.-Ing. Peter Sturm od 17. 1. 2023
    konateľ
  • EatHappy To Go Österreich GmbH od 24. 2. 2021
    spoločník
  • Mag. Michael Krebs od 11. 10. 2023
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Eat Happy s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 20 % na 324,8 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 19,3 mil. €.

19,3 mil. €
Tržby
324,8 tis. €
Zisk
19,5 mil. €
Celkové výnosy
3,7 mil. €
Aktíva
2,3 mil. €
Vlastné imanie
38 %
Celková zadlženosť
19,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 277,3 tis., 2022 66,5 tis., 2023 367,6 tis., 2024 406,8 tis., 2025 324,8 tis.2021277,3 tis.202266,5 tis.2023367,6 tis.2024406,8 tis.2025324,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 21,0 mil., 2022 19,3 mil., 2023 15,3 mil., 2024 18,5 mil., 2025 19,3 mil.202121,0 mil.202219,3 mil.202315,3 mil.202418,5 mil.202519,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 19,3 mil. € 324,8 tis. €
2024 18,5 mil. € 406,8 tis. €
2023 15,3 mil. € 367,6 tis. €
2022 19,3 mil. € 66,5 tis. €
2021 21,0 mil. € 277,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok2,1 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok1,3 mil. €
  • Zásoby468,0 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky60,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,3 mil. €
  • Finančné účty433,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie39,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy1,2 mil. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov747,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie324,8 tis. €
  • Rezervy197,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky100,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,1 mil. €
  • Bankové úvery113 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Eat Happy s.r.o. v konkurze?

Eat Happy s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Eat Happy s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Eat Happy s.r.o. tržby 19,3 mil. €.

Je firma Eat Happy s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Eat Happy s.r.o. dosiahla zisk 324,8 tis. €.

Je Eat Happy s.r.o. platiteľom DPH?

Eat Happy s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Eat Happy s.r.o. sídli?

Eat Happy s.r.o. má sídlo na adrese Technická 7, Bratislava - mestká časť Ružinov, 821 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026