DENTAL MK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50348566
DIČ: 2120323920
Celulózka 3494, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Celulózka 3494, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.23
Dátum vzniku: 9. 6. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/65854/L
Predmet podnikania (výber): počítačové služby; služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MDDr. Zuzana Santorisová od 26. 5. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť DENTAL MK s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 25 % na 33,2 tis. € a tržby jej klesli o 1 % na 210,6 tis. €.

210,6 tis. €
Tržby
33,2 tis. €
Zisk
210,6 tis. €
Celkové výnosy
286,6 tis. €
Aktíva
220,2 tis. €
Vlastné imanie
23 %
Celková zadlženosť
41,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 17,7 tis., 2022 49,1 tis., 2023 61,2 tis., 2024 44,1 tis., 2025 33,2 tis.202117,7 tis.202249,1 tis.202361,2 tis.202444,1 tis.202533,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 137,1 tis., 2022 198,0 tis., 2023 235,3 tis., 2024 212,9 tis., 2025 210,6 tis.2021137,1 tis.2022198,0 tis.2023235,3 tis.2024212,9 tis.2025210,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 210,6 tis. € 33,2 tis. €
2024 212,9 tis. € 44,1 tis. €
2023 235,3 tis. € 61,2 tis. €
2022 198,0 tis. € 49,1 tis. €
2021 137,1 tis. € 17,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok221,0 tis. €
  • Zásoby1,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky14,5 tis. €
  • Finančné účty49,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov181,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie33,2 tis. €
  • Rezervy3,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky50 €
  • Krátkodobé záväzky17,7 tis. €
  • Bankové úvery45,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma DENTAL MK s.r.o. v konkurze?

DENTAL MK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma DENTAL MK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala DENTAL MK s.r.o. tržby 210,6 tis. €.

Je firma DENTAL MK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 DENTAL MK s.r.o. dosiahla zisk 33,2 tis. €.

Kde firma DENTAL MK s.r.o. sídli?

DENTAL MK s.r.o. má sídlo na adrese Celulózka 3494, Žilina, 011 61.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026