Industrial Climbing s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50345052
DIČ: 2120283429
IČ DPH: SK2120283429
Mlynica 23, Mlynica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mlynica 23, Mlynica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.99
Dátum vzniku: 25. 5. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/42870/P
Predmet podnikania (výber): Vykonávanie prác vo výškach a nad voľnou hĺbkou za použitia horolezeckej techniky v rozsahu voľnej živnosti; Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marek Fodor od 25. 5. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Industrial Climbing s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 33 % na 6,0 tis. € a tržby jej klesli o 67 % na 12,5 tis. €.

12,5 tis. €
Tržby
6,0 tis. €
Zisk
55,2 tis. €
Aktíva
51,0 tis. €
Vlastné imanie
8 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,3 tis., 2022 7,7 tis., 2023 10,2 tis., 2024 8,9 tis., 2025 6,0 tis.20215,3 tis.20227,7 tis.202310,2 tis.20248,9 tis.20256,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 11,3 tis., 2022 15,5 tis., 2023 25,9 tis., 2024 37,5 tis., 2025 12,5 tis.202111,3 tis.202215,5 tis.202325,9 tis.202437,5 tis.202512,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 12,5 tis. € 6,0 tis. €
2024 37,5 tis. € 8,9 tis. €
2023 25,9 tis. € 10,2 tis. €
2022 15,5 tis. € 7,7 tis. €
2021 11,3 tis. € 5,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie51,0 tis. €
  • Záväzky4,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Industrial Climbing s.r.o. v konkurze?

Industrial Climbing s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Industrial Climbing s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Industrial Climbing s.r.o. tržby 12,5 tis. €.

Je firma Industrial Climbing s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Industrial Climbing s.r.o. dosiahla zisk 6,0 tis. €.

Je Industrial Climbing s.r.o. platiteľom DPH?

Industrial Climbing s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Industrial Climbing s.r.o. sídli?

Industrial Climbing s.r.o. má sídlo na adrese Mlynica 23, Mlynica, 059 91.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026